معرفی انمای چند دارویی به عنوان درمانی جدید در سندرم زخم مجرد رکتوم

چکیده:
انما از قرن ها پیش مورد استفاده پزشکان بوده است. از این تکنیک در درمان یبوست، هیپرکالمی، کنترل تب و تشنج در اطفال، و حتی در القا بی دردی، و انسفالوپاتی ناشی از هپاتیت استفاده شده و می شود. در این مقاله ما روشی تکامل یافته از انما به کمک چندین دارو از جمله بیسموت، سوکرالفیت، کورتون، و چند آنتی بیوتیک را به عنوان راه حلی جهت درمان سندروم زخم مجرد رکتوم پیشنهاد می کنیم. در مطالعه پیشنهادی کارآزمایی بالینی به کمک پلاسبو پیشنهاد شده است.
باید توجه داشت که مطالعه بر روی سندرم زخم مجرد رکتوم به علت نادر بودن این بیماری بسیار دشوار می باشد. در این مقاله علت فرض ما مبنی بر برتر بودن این ترکیب چند دارویی، مکانیسم و پاتوفیزیولوژی آن به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است. این ترکیب و روش تجویز آن می تواند با بهبود خونرسانی، کاهش و پیشگیری از التهاب و ایجاد لایه محافظتی در رکتوم منجر به بهبود این زخم مزمن، دردناک و ناراحت کننده شود.
زبان:
انگلیسی
صفحه:
4
لینک کوتاه:
magiran.com/p478758 
روش‌های دسترسی به متن این مطلب
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!