معرفی برخی پایگاه های مفید در آموزش پزشکی

نویسنده:
چکیده:
معرفی برخی پایگاه های مفید در آموزش پزشکی اتحادیه آموزش مداوم جامعه پزشکی http://www.acme-assn.org این اتحادیه در جهت ایجاد فرصت های مناسب برای توسعه توانمندی حرفه ای کارشناسان آموزش مداوم پزشکی، به منظور بهبود پیامدهای خدمات سلامت, فعالیت می کند. در پایگاه اینترنتی اتحادیه که مربوط به آمریکای شمالی است، علاوه بر ارائه فهرست مفصلی از انواع منابع کتبی موجود در پایگاه که به فروش می رسد، امکان دسترسی رایگان به نشریه این اتحادیه که با نام «Almanac» منتشر می شود وجود دارد. مطالعه مستمر مقالات این نشریه برای کارشناسان آموزش مداوم کشور می تواند مفید باشد. مجله الکترونیکی پیشرفتهای آموزش فیزیولوژی http://advan.Physiology.org این مجله اختصاصا به معرفی یافته های متخصصین در مورد آموزش فیزیولوژی می پردازد. بخش جداگانه ای در مجله به آموزش آزمایشگاهی، و بخش دیگری به ابداعات و ابتکارات آموزشی برای انتقال برخی مفاهیم در فیزیولوژی تخصیص یافته است. متن کامل اغلب مقالات این مجله به صورت رایگان در دسترس می باشد. منابع آموزشی برای دانشجویان علوم پزشکی http://www.meduniv.lviv.ua/inform/studlinks.html پایگاه فوق برای استفاده عموم دانشجویان گروه پزشکی تدارک دیده شده و در بردارنده فهرست مجموعه ارزشمندی از پایگاه های مفید برای آموزش رشته های مختلف, انجمن های پزشکی، دروس الکترونیکی، مجموعه های مولتی مدیا و... است. با مراجعه به این سایت, می توان فهرست پایگاه های مفیدی را برای تهیه متون کمک آموزشی یا دریافت مقالات مفید پیدا نمود.
زبان:
فارسی
صفحه:
67
لینک کوتاه:
magiran.com/p483817 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.