گنجینه نور

چکیده:
گنجینه نور،مرکز بزرگ حفظ و نگهداری پایان نامه ها و پژوهش های قرآنی است که این مجموعه از طرف موسسه معارف اسلامی امام رضا(ع) از سراسر کشور گردآوری شده است و می تواند پشتوانه ای معتبر برای تحقیقات قرآنی به حساب آید. به فضل خداوند اکنون نزدیک به چهارده هزار پایان نامه و پژوهش قرآنی در این مرکز فرا روی علاقه مندان به معارف قرآن کریم قرار دارد.از این روی برای پژوهشگران معارف و علوم قرآنی،این زمینه فراهم گشته است که با مراجعه به گنجینه نور پیشینه مباحث و مطالب قرآنی مورد نظر خود را به دست آورند و با بهره مندی از آن بر غنای پژوهش های خویش بیافزایند.
زبان:
فارسی
صفحه:
4
لینک کوتاه:
magiran.com/p808436 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.