آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۴۴۳۸
اقتصاد
۱۱

ویژه

دفتر مشاوره خدمات شهروندی در قزوین راه اندازی شده است

کاظم مجابی گفت: به منظور ارایه خدمات رایگان مشاوره ساختمان برای اولین بار در کشور دفتر مشاوره خدمات شهروندی در صنعت ساختمان در قزوین راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار اعتماد از قزوین؛ کاظم مجابی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین به مناسبت روز خبرنگار در جمع فعالان رسانه اظهارکرد: در عرصه ساخت وساز باید به سمت کیفی سازی در تولید و استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد و مرغوب حرکت کنیم.

مجابی بیان کرد: برای فرهنگ سازی نیازمند رسانه های تخصصی هستیم تا بتوانند دغدغه های سازمان را به خوبی به جامعه منتقل کرده و به کیفی سازی ساخت وساز کمک کنند.

او یادآورشد: امروز توانسته ایم بانک اطلاعاتی جامعی را در سازمان گردآوری کنیم که می تواند مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

ادامه تحویل محصولات سایپا در تعطیلات تابستانی خودروسازان

معاونت بازاریابی و فروش سایپا در تعطیلات تابستانی خودروسازان نیز فعال است و تحویل محصولات این گروه خودروسازی به مشتریان در تعطیلات تابستانی صنعت خودرو نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش سایپانیوز، با اعلام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا مبنی بر فعالیت کامل این معاونت در ایام تعطیلات تابستانی صنعت خودرو، عرضه محصولات سایپا به بازار و همچنین سایر خدمات مرتبط با این حوزه، در دهه پایانی مردادماه همزمان با تعطیلات تابستانی خودروسازان ادامه خواهد یافت.

بر این اساس، معاونت بازاریابی و فروش سایپا از 22 مرداد تا 2 شهریورماه، به طور کامل فعال خواهد بود و خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

تولد پلی پاد با حمایت بانک پاسارگاد

«پلی پاد» نخستین ابراستریم بازی های رایانه ای در ایران و خاورمیانه، توسط شرکت فناپ و با حمایت بانک پاسارگاد متولد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، «پلی پاد» در بستر سرزمین هوشمند پاد، توسط شرکت فناپ و با حمایت بانک پاسارگاد، امکان تجربه آنلاین بازی های رایانه ای را با کیفیت بسیار خوب، تنها با داشتن اینترنت و بدون نیاز به سخت افزاری قدرتمند، روی انواع رایانه، گوشی های همراه و حتی تلویزیون، به کاربر می دهد.

براساس این خبر، از سیستم های مچ میکینگ (Matchmaking) تا قابلیت برگزاری لیگ هایی با محوریت بازی های گوناگون، به این هدف در پلی پاد قرار گرفته اند که این پلتفرم تبدیل به محل مناسبی برای بازی سازها، بازی بازها و استریمرها شود.

در جهان، تنها شرکت های بزرگ اقدام به ساخت نسخه های مختلف از این پلتفرم کرده اند و پلی پاد، در ایران و خاورمیانه منحصر به فرد است.

گفتنی است علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت PlayPod به آدرس HTTPS: //play.pod.land به صورت آنلاین اولین تجربه بازی های استریمی را آغاز کنند.

تهران با طرح های فرهنگی به استقبال اعیاد قربان و غدیر می رود

پایتخت با نصب طرح های فرهنگی منتخب فراخوان عید تا عید به استقبال اعیاد قربان و غدیر می رود .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر و هویت بخشی سیمای شهر، این سازمان با اکران 36 طرح و پیام مناسبتی و فرهنگی مرتبط با آن، همسو با شهروندان تهرانی، اعیاد قربان و غدیر را گرامی می دارد.

او با بیان اینکه این 36 طرح پس از داوری انتخاب شده اند، افزود: سازمان زیباسازی به منظور دستیابی به طرح های فاخر و هنرمندانه با انتشار فراخوان طراحی جشن عید ولایت از عید قربان تا عید غدیر، کارگاه سه روزه ای را برگزار و از میان آثار طراحی شده؛ 36 اثر را به عنوان آثار منتخب برای اکران در سطح شهر انتخاب کرد.

او با اشاره به ویژگی های این آثار ادامه داد: ساده بودن، کوتاه بودن، استفاده از اشعار، جملات و احادیث بزرگان دین با مفاهیم مرتبط با عید سعید قربان و عید غدیرخم، از ویژگی های تابلوهایی است که به مناسبت این دو عید در سطح شهر اکران شده اند.

در تعطیلات تابستان ایران خودرو صورت می گیرد / تکمیل و تحویل بیش از 20 هزار دستگاه خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو تکمیل و تحویل بیش از بیست هزار دستگاه خودرو به مشتریان را در تعطیلات تابستانی خود برنامه ریزی کرده است.

به گزارش ایکوپرس، ایران خودرو تعطیلات تابستانی را به فرصتی جهت تحویل خودرو به مشتریان تبدیل کرده است. بر همین اساس در تعطیلات تابستانی از تاریخ 22 مرداد تا دوم شهریورماه، این خودروساز بزرگ، بیش از بیست هزار دستگاه خودرو را فاکتور و در سراسر کشور به مشتریان تحویل خواهد داد.

ایران خودرو با تمرکز بر تکمیل خودروهای ناقص و تسریع در فرآیند فاکتور و تحویل خودرو، دوره تعطیلات تابستانی را به فرصتی جهت تحویل خودروهای مشتریان تبدیل کرده است.