آرشیو شنبه ۲‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۷۱۳۹
ورزشی
۱۹

اخبار

آزادی در بازی های ملی میزبان بانوان

■ مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم اهدای جام و مدال های مسابقات لیگ دسته اول فوتبال زنان کشور گفت: در بازی های تیم ملی از بانوان در ورزشگاه آزادی پذیرایی خواهیم کرد. وی افزود: فوتبال بانوان را جدی می گیریم و لیگ پویایی هم داریم و باید کارهای جدی تر و محکم تری را در این زمینه انجام داد.

دبیر: وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است

علیرضا دبیر،  رئیس فدراسیون کشتی گفت: «وضعیت فدراسیون کشتی قرمز است، هیچکس توقع کسب سهمیه و مدال المپیک نداشته باشد. بدهی فدراسیون بالای 50 میلیارد تومان است. دخل و خرج فدراسیون کشتی با هم جور در نمی آید و ورودی و خروجی با هم یکسان نیست. کشتی هم اوضاع فنی و هم مالی اش خوب نیست و یک واقعیت است و  3 سال زمان می برد تا درست شود.»

نایب قهرمانی سانداکاران جوان در آسیا

دهمین دوره رقابت های ووشوی جوانان آسیا دیروز (جمعه)  در برونئی به پایان رسید و در پایان تیم جوانان ایران در بخش ساندا با 6 طلا، یک نقره و 4 برنز به عنوان نایب قهرمانی رسید. ایران در تالو با یک مدال طلا، 3 نقره و 10 برنز به عنوان سومی آسیا رسید.

شهلا بهروزی راد سهمیه پارالمپیک 2020 گرفت

سومین روز از مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی جهان در مجارستان برگزار شد و شهلا بهروزی راد نماینده پارا کانو، موفق شد به مدال برنز جهان برسد و سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو را کسب کند.

عرب استعفایش را تکذیب کرد

ایرج عرب، مدیرعامل پرسپولیس در پایان دیدار این تیم با پارس جنوبی جم یک بار دیگر خبر استعفایش را تکذیب و تاکید کرد که شنبه (امروز) در دفتر کارش در باشگاه حاضر می شود. البته گفته می شود فردا جلسه ای سرنوشت ساز در باشگاه تشکیل خواهد شد.

هاشمیان، سرخابی ها را دید زد

وحید هاشمیان دستیار اول ایرانی مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی پس از تماشای دیدار پنجشنبه شب پرسپولیس با پارس جنوبی جم به تبریز رفت تا مسابقه دیروز استقلال با ماشین سازی را هم از نزدیک ببیند.

انتشار پست کنایه آمیز آذری پس از برکناری

سعید آذری که چهارشنبه شب در پی جدیدترین جلسه هیات مدیره ذوب آهن از سمت مدیرعامل این باشگاه اصفهانی برکنار و جواد محمدی داور سابق فوتبال جانشین وی شد، طی پیامی کنایه آمیز در اینستاگرام خود با تاکید بر اینکه به 27 سال خدمتگزاری خود به مجموعه ذوب آهن افتخار می کند، خطاب به ذوبی ها آورد: از این پس جای من فقط پشت توری (فنس) ورزشگاه است ولی از همان جا نظاره گر موفقیت شما خواهد بود. بدرود گاندوها (اشاره به یک سریال خبرساز اخیر تلویزیونی)، بدرود سبزها.

احضار عالیشاه و تارتار به کمیته انضباطی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، مهدی تارتار سرمربی نفت مسجد سلیمان را به دلیل ایراد اظهاراتی درباره داوری دیدار مقابل تراکتورسازی و امید عالیشاه بازیکن پرسپولیس را به دلیل اظهارات غیرمسئولانه درباره عوامل برگزاری مسابقه در میکسدزون ورزشگاه آزادی، برای ادای توضیحات به این کمیته احضار کرد.