آرشیو شنبه ۲‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۹۵۷۱
ورزشی
۱۵

گوناگون

داوران پشت دروازه در فوتبال ایران حذف شدند

از داوران پشت دروازه، تنها تا هفته دوم لیگ برتر استفاده خواهد شد.به گزارش خبرگزاری فارس، با تصمیم نهایی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، داوران پشت دروازه که در مسابقات فصل گذشته فوتبال از آنها استفاده می شد در مسابقات امسال دیگر حضور نخواهند داشت.طبق این تصمیم، استفاده از داوران پنجم و ششم برای برگزاری بازی ها فقط تا هفته دوم مسابقات خواهد بود و از هفته سوم بازی های لیگ برتر فرم تیم داوری به روال سابق بر می گردد. دلیل این تصمیم صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد و همچنین اقامت اعلام شده است.    

واکنش باشگاه پرسپولیس به تغییرات مدیریتی

باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک پیروزی سرخپوشان در اولین بازی فصل به هواداران، در اطلاعیه ای خواستار آن شد که رسانه ها کام شیرین هواداران را با اخباری مبنی بر حدس و گمان ها از جمله در حوزه مدیریت، تلخ نکنند.به گزارش  فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این اطلاعیه آمده است؛ قبل از هرچیز پیروزی سرخپوشان در افتتاحیه لیگ را به هواداران تبریک می گوییم. 

بی تردید این موفقیت ها با درایت کادر فنی کاردان، همت و غیرت بازیکنان  توانمند و حمایت هواداران پر شور ادامه پیدا می کند. این پیروزی  سزاوار دلاورمردان پرسپولیس و این شادی حق هواداران پرسپولیس است. این شادی نباید از آن ها دریغ شود ، هر چند بعضی رسانه ها در هنگامه پیروزی های پرسپولیس ، با انتشار اخبار نگران کننده ، بارها، موضع خود نسبت به این باشگاه بزرگ و هوادارانش را روشن کرده اند.    

فتاحی: امیدواریم در محرومیت قلعه نویی تجدید نظر شود

مدیر تیم فوتبال سپاهان گفت: با همکاری جناب مهدی بیات ظرف 6-7 ساعت تمام کارها در سیستم فیفا انجام و ITC نورافکن چهارشنبه شب صادر شد.رضافتاحی در گفت و گو با  فارس، در مورد شرایط سپاهان در شهر بوشهر گفت: هوای اینجا خیلی گرم و درجه رطوبت زیاد است. باید از مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر تشکر کنم که با هماهنگی سعید فتاحی زمین اصلی را برای ساعت 9/30 دقیقه شب در اختیار ما گذاشتند تا در آن تمرین کنیم و  خداراشکر تمرین خوبی را هم انجام دادیم. فتاحی در ادامه گفت: تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنان آماده هستند. سیدمحمدرضا حسینی، محمدایرانپوریان و حامد بحیرایی را به علت مصدومیت در اختیار نداریم اما سایر بازیکنان آماده هستند و مشکلی برای بازی ندارند.     

با کسب مدال برنز جهان؛ شهلا بهروزی راد صاحب سهمیه پارالمپیک توکیو شد

شهلا بهروزی راد ملی پوش پاراکانوی ایران با کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان صاحب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو شد. بهروزی راد چهار سال پیش نیز با کسب عنوان ششم رقابت های جهانی ایتالیا سهمیه پارالمپیک ریو را از آن خود کرده بود. مدال برنز وی در مجارستان اولین مدال جهانی این ملی پوش است.