آرشیو سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸، شماره ۴۷۶۷
ورزش
۱۸

جهان ورزش

گریزمان برو بمیر!

ایسنا : بارسلونا یکشنبه شب میهمان اتلتیکومادرید بود و در نهایت موفق شد با تنها گل دقایق پایانی لیونل مسی در این بازی به پیروزی برسد. هواداران اتلتیکو اما شرایط را برای مهاجم فرانسوی سابق خود در واندا متروپولیتانو به جهنم تبدیل کردند. آنتوان گریزمان چه در داخل زمین و چه بیرون از آن مورد توجه قرار داشت. هواداران روخی بلانکو روشی که مهاجم فرانسوی با استفاده از آن مادرید را ترک کرد، فراموش نکردند. زمانی که او وارد زمین شد هواداران اتلتیکو با شعار«برو بمیر» از او انتقاد کردند! وحتی ستاره سابقا محبوب این باشگاه «هو» شد. هنگامی که بلندگو نام این بازیکن را پخش کرد صدای شدید سوت های اعتراض آمیز هم شنیده شد.

مصدومیت پیکه حاد نیست

فارس : مصدومیت مدافع میانی باسابقه تیم فوتبال بارسلونا حاد نیست. جرارد پیکه دربازی سنگین با اتلتیکومادرید دچار مصدومیت شد. وی اواخر بازی بر اثر برخورد با ویتلو نقش بر زمین شد. برای مدتی هم نتوانست از زمین برخیزد. از این رو دقیقه 83 از جریان بازی خارج شد. خروج وی البته باعث نگرانی هواداران بارسلونا شد. با این حال سرمربی تیم اطمینان خاطر داد مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. ارنستو والورده گفت: «خوشبختانه مشکل خاصی برای او پیش نیامد. با این حال نخواستیم ریسک کنیم و او را از بازی بیرون آوردیم.»

کوتینیو قصد بازگشت ندارد

تسنیم : بال برزیلی تیم فوتبال بایرن مونیخ می گوید از وضعیتی که دراین تیم دارد، آنقدر راضی است که تمایلی به بازگشت به تیم اصلی اش ندارد. فیلیپه کوتینیو گفت: «من دربایرن مونیخ احساس راحتی می کنم. درحال حاضربرنامه ام این است که برای یک سال دراین تیم بازی کنم و به همین دلیل روی بازی هایم در این تیم تمرکز دارم؛ اما اگرهمه چیز روبه راه باشد، دوست دارم که دربایرن مونیخ بمانم.»

ضعیف ترین یونایتد 30 سال اخیر

ایسنا : توقف خانگی منچستریونایتد برابر استون ویلا باعث شد تا یونایتد در رده نهم جدول رده بندی قرارداشته باشد. این ضعیف ترین شروع منچستریونایتد در 30 سال گذشته در لیگ برتر است. اوله گنارسولسشایر، سرمربی شیاطین سرخ در این خصوص گفت: «جایگاه تیم ما در جدول رده بندی لیگ برتر در حال حاضر خیلی جای نگرانی ندارد(!) چون فاصله تیم ها بسیار کم و امتیازها نزدیک به هم است. اگر این دیدار را می بردیم و یک گل دیگر به ثمر می رساندیم الان در رده پنجم جدول رده بندی قرارداشتیم. ما تیم جوانی هستیم، جوان ترین تیم لیگ و ناامیدکننده است که نمی توانیم در این دیدارها برنده شویم.»