آرشیو سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸، شماره ۳۵۸۱
اقتصاد
۴

خبر ویژه

همکاری کروز در سیستم های الکترونیکی صنعت هواپیمایی

1. شرکت کروز به عنوان بزرگ ترین شرکت قطعه سازی کشور، توانسته با داخلی سازی قطعات پیشرفته خودرو کمک بزرگی به صنعت خودروسازی کشور کرده و این صنعت را از وابستگی به سایر کشورها بی نیاز کند.

2. از دیدگاه امیر میرسمیعی، مدیرعامل هواپیمایی معراج، کروز یک نمونه موفق شرکت خصوصی است که با ساختار مناسب و بهره ور ترسیم شده است.با شروع موج دوم تحریم ها و به دنبال آن همکاری نکردن بسیاری از شرکای خارجی، مشکلات متعددی در صنایع کشور اتفاق افتاد و آنها را واداشت تا در زمینه خودکفایی قطعات حساس و استراتژیک هر صنعت تصمیم جدی بگیرند. رونق تولید، بهبود کیفیت و رشد روزافزون صنعتی سه گام مهم در مسیر دستیابی به سیاست های اقتصاد مقاومتی است. در همین راستا شرکت صنایع تولیدی کروز که به عنوان بزرگ ترین شرکت قطعه سازی کشور شناخته شده است، توانسته با داخلی سازی قطعات پیشرفته خودرو کمک بزرگی به صنعت خودروسازی کشور کرده و این صنعت را از وابستگی به سایر کشورها بی نیاز کند.چندی پیش امیر میرسمیعی، مدیرعامل هواپیمایی معراج و جمعی از کارشناسان صنعت هواپیمایی کشور از فعالیت ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه های صنعتی این قطعه سازی بازدید کردند.از دیدگاه میرسمیعی کروز یک نمونه موفق شرکت خصوصی است که با ساختار مناسب و بهره ور ترسیم شده است و همچنین وی درخواست کرد ترتیبی اتخاذ شود که این بنگاه اقتصادی با همکاری صنعت هواپیمایی کشور به داخلی سازی قطعات مورد نیاز این صنعت بپردازند و آنها را تولید کنند.میرسمیعی در این بازدید ضمن اشاره به توانمندی های قطعه سازی کروز در تولید سیستم های پیشرفته و قطعات حساس گفت: کروز می تواند راهگشایی برای صنعت هواپیمایی کشور باشد و حدود 80 درصد از قطعات الکترونیکی مورد نیاز را که در این صنعت به دلیل تحریم های ظالمانه آمریکا دچار مشکل شده است، با همکاری این شرکت هواپیمایی تولید کند؛ چراکه این امر علاوه بر تامین قطعات و کمک به حمل ونقل هوایی، سبب کاهش خروج ارز از کشور می شود.مدیرعامل هواپیمایی معراج افزود: شرکت هواپیمایی معراج و کروز می توانند با هم افزایی و مشارکت سبب تولید مناسب قطعات مورد نیاز در صنعت هواپیمایی کشور شوند.

خرید شارژ سیم کارت با همراه بانک تجارت و جایزه 3 میلیاردی!

کاربران همراه بانک تجارت می توانند با انتقال وجه شتابی، خرید شارژ سیم کارت و بسته اینترنتی شانس خود را برای برنده شدن جایزه ویژه سه میلیارد ریالی، سه جایزه یک میلیارد ریالی و صدها جایزه متنوع دیگر افزایش دهند. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، جشنواره پاییزی همراه بانک تجارت آغاز شده و حالا کاربران این اپلیکیشن بانکی تا پایان دی، می توانند شانس خود را برای برنده شدن یک کمک هزینه سه میلیارد ریالی خرید مسکن، یک کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، 38 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی، 30 جایزه نقدی 10 میلیون ریالی و 500 فقره کارت هدیه دو میلیون ریالی امتحان کنند. نصب فعال اپلیکیشن برای مشتریان بانک تجارت 50 امتیاز و مشتریان سایر بانک ها 60 امتیاز، انتقال وجه کارتی 100 امتیاز، خرید بسته اینترنتی 70 امتیاز، خرید شارژ 60 امتیاز، ساتنا و پایا 20 امتیاز، پرداخت قبض 30 امتیاز، عضویت در باشگاه مشتریان تجارت 20 امتیاز و انتقال وجه تجارت به تجارت 10 امتیاز دارد. شرط لازم برای شرکت در قرعه کشی جایزه بزرگ جشنواره، کسب حداقل سه هزار امتیاز و برای جوایز ماهانه حداقل صد امتیاز تعیین شده است. به تازگی نسخه جدید این اپلیکیشن ویژه سیستم عامل اندروید با امکانات جدید رونمایی شد تا کاربران همراه بانک تجارت با امکانات نسخه جدید راحت تر از قبل از خدمات این اپلیکیشن پیشرو و کارآمد استفاده کنند.