آرشیو دو‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸، شماره ۴۸۰۲
ورزش
۱۸

جهان ورزش

واکنش ژاوی به مذاکره با بارسلونا

ایسنا : خبرهای زیادی درباره احتمال برکناری والورده از هدایت بارسلونا به گوش می رسد و از ژاوی به عنوان یکی از گزینه های اصلی جانشینی او صحبت شده است. ژاوی در این مورد گفت: «نمی توانم انکارکنم که برعهده گرفتن هدایت بارسلونا رویای من است. بارسلونا تیم مورد علاقه من است و خانه ام است. اما باید تاکید کنم که تمرکزم در شرایط کنونی تنها السد است. با آبیدال در این مورد صحبت کردیم و شرایط خوب پیش رفت.» این در حالی است که برخی بازیکنان از ادامه حضور والورده حمایت کرده اند.

بازیکن برتر دهه اخیر سری A

فارس : مدافع باشگاه یوونتوس عنوان برترین بازیکن دهه اخیر سری A ایتالیا را کسب کرد. سایت مرجع امتیاز دهی که عملکرد بازیکنان فوتبال ایتالیا را به صورت هفتگی و ماهانه مورد بررسی قرار می دهد برترین بازیکن دهه اخیر سری A را براساس نمرات کسب شده در طول سال انتخاب و معرفی کرد. بر این اساس کیه لینی کاپیتان و مدافع تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس با امتیاز 38/ 7 در مجموع به عنوان برترین بازیکن دهه این کشور انتخاب شد. کیه لینی این روزها مصدوم است و قادر به همراهی یوونتوس نیست.

زلاتان به دنبال قهرمانی با میلان

تسنیم : تیم میلان موفق شد با نتیجه دو بر صفر کالیاری را شکست دهد. یکی از این گل ها را زلاتان ایبراهیموویچ ستاره جدید این تیم به ثمر رساند. زلاتان در مورد وضعیت خود در این تیم گفت: «احساس خوبی دارم. در سن سیرو که گل بزنم، بی حدوحصر خوشحالی می کنم. من هر بار که این گونه شادی پس از گل انجام می دهم، احساس می کنم زنده هستم. ذهن من آماده و بدنم هنوز یاری می کند. باید با میلان قهرمانی را تجربه کنم.»

دعای کونته برای بازیکنانش

ورزش سه : سرمربی اینتر معتقد است تیمش با وجود مصدومان زیاد عملکرد خوبی طی هفته های اخیر داشته است. آنتونیو کونته گفت: «ما بدون چهار بازیکن مهم خود که مصدوم بودند به مصاف آتالانتا رفتیم و این یک فقدان بزرگ بود. در حال حاضر دعا می کنم دیگر بازیکنی را از دست ندهیم؛ چراکه در غیر این صورت برای انتخاب ترکیب به مشکل می خوریم.»

راشفورد: مصدوم نیستم

فارس : مهاجم منچستریونایتد که در جریان پیروزی 4برصفر این تیم مقابل نوریچ دو گل به ثمر رساند ولی به دلیل مشکل بدنی تعویض شد تاکید کرد مشکلی ندارد. مارکوس راشفورد گفت: «هواداران نگران نباشند. شرایط مساعدی دارم و می توانم در بازی چهارشنبه مقابل ولوز در جام حذفی به میدان بروم.»