آرشیو چهار‌شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۸۲
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

به سپاهیان عزیز به ویژه سرداران سلامی و حاجی زاده عرض می کنیم شما در قلب ما ملت جای دارید. به چند خودفروخته و وطن فروش نباید نگاه کرد. این جماعت معدود از سیلی زده شده به صورت ارباب خود ناراحت هستند.

3739—0911

وقتی از یک طرف با تلاش های شبانه روزی سردارانی چون حاجی زاده برای امنیت کشور آشنا شدم و از سوی دیگر صداقت مثال زدنی ایشان را دیدم یقین پیدا کردم که جای سردار سلیمانی خالی نیست.

ولیان

سرداران رشید اسلام آقایان سلامی و حاجی زاده، به واقع شما در عمل آیه «اشداء علی الکفار و رحماء بینهم» را تفسیر کردید نه در شعار. خداوند به شما عزیزان سپاه که خاری در چشم سران کفر، شرک و نفاق و بازوی پرتوان برای رهبر عزیزمان هستید، سلامتی و طول عمر همراه با عزت عنایت فرماید. ان شاءالله.

9961—0902

به سردار حاجی زاده فرمانده محترم هوا فضای سپاه عرض می کنم برای اینکه به همه بحث ها و اختلاف نظر در مورد علت سقوط هواپیمای مسافربری پایان بدهی از خود ایثار نشان دادی و به تنهایی مسئولیت این اشتباه غیرعمدی را به گردن گرفتی بدان که خداوند جبران خواهد کرد. بالندگی امروز ایران مدیون سال ها تلاش شما عزیزان در عرصه های مختلف است. خداوند به شما سپاهیان بیش از پیش عزت بدهد.

4190—0917

نباید گذاشت به سردار شجاع و ارزشی هوا فضای سپاه سردار حاجی زاده عزیز اجحاف بشود. باور کنید از عذرخواهی صادقانه ایشان و سردار سلامی خجالت کشیده و بغض گلویم را گرفت.

9182—0939

به وجود سردارانی چون حاجی زاده افتخار می کنیم چرا که خار چشم آمریکا و اسرائیل در خارج و تعدادی مزدور بیگانه در داخل شده اند. یکی از علت هایی که مردم کشورمان در تشییع جنازه سردار سلیمانی از خود بی خود شده بودند و آن معجزه را خلق کردند این بود که یکی از صالح ترین انسان ها توسط شقی ترین افراد عالم به شهادت رسید.

2770—0912

تعداد اندک وطن فروش که علیه مقدسات این جامعه داغدار زوزه می کشند و شب هنگام عکس سردار محبوب دل ها شهید سلیمانی را پاره می کنند بدانند اگر سپاه و سردارانی چون سلیمانی و حاجی زاده نبودند الان سرهایشان توسط داعشی ها بریده شده و ناموسشان خرید و فروش می شد. صد البته دست و پا زدن های این جماعت فاقد غیرت به جایی نخواهد رسید و رسوای دنیا و آخرت خواهند شد.

گلبهار و 4470—0912

به سوء استفاده کنندگان از موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی عرض می کنم چرا از روزهای اول حادثه این تظاهر به غمگین بودن از شما دیده نمی شد و پس از درخواست مقامات  و رسانه های آمریکایی و ضد انقلاب به خیابان آمدید و حرف های آنها را نشخوار کردید تا بلکه تسکینی باشد بر زخم های شیطان بزرگ که از پاسداران سیلی خورده بود! اگر صداقت دارید و دلسوزید به یاری مردم گرفتار در آب سیستان و بلوچستان بشتابید.

حسام

این سلبریتی ها با پول مردم و امکانات نظام به شهرت رسیدند و حال به جای خدمت به کشور با ترامپ این دشمن ملت همنوا شده اند. چرا برای ترور ناجوانمردانه اسطوره عزت و مقاومت یعنی سردار شهید سلیمانی و همراهانش کمترین اعتراضی به آن قمارباز جهانخوار نکردند که بر خلاف تمام قوانین بین المللی مقام عالی رتبه کشور ثالث را در کشور دیگر به شهادت رساند؟ چرا برای حوادثی چون زدن هواپیمای مسافربری با 290 مسافر و دادن جایزه به فرمانده جنایتکار آن تا به حال کلمه ای نگفته اند؟

گیلانی

 ننگ بر آن هنرمندنماهای بدبختی که با خوش رقصی برای شیطان بزرگ و رژیم جعلی درصدد تضعیف اقتدار مثال زدنی جمهوری اسلامی برآمده اند.

4332—0912

درخواست می کنم به این رقاصه ها و رجاله هایی که گوششان به غرب است و خواسته های شیطان بزرگ را برآورده می کنند هنرمند نگویید. هنرمند کسانی اند که با قلم خود، با دست خود و با فکر خود هنر و اثری ماندگار برجای می گذارند. این سلبریتی های وابسته به غرب چه هنری از دستشان می بارد جز نکبت و خواری و نوکری و کنیزی برای امثال ترامپ؟!

صفاری

امام راحل (ره) می فرماید «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» واقعا هر انسان آزاده ای دلش به درد می آید. سپاه در طول بیش از چهار دهه این همه افتخار آفرید. امروز نیز به خاطر اشتباه دیگران در حادثه هواپیمایی آن هم به علت شرایط  جنگی، فرماندهان ارشد آن خاضعانه از ملت عذرخواهی می کنند، عده ای خود فروخته هم نوا با استکبار جهانی به جای خونخواهی سردار دل ها از شیطان بزرگ، به عربده کشی به بهانه حادثه هوایی، به دنبال مطامع غربی ها هستند این حادثه دردناک تنها بهانه است این اشک تمساح ها ناشی از بغض و کینه و شدت دردی است که آمریکایی ها در عین الاسد بر سرشان فرود آمده که می خواهند با طعنه های این اراذل داخلی جبران نمایند.

علیمردانی

یکی از راه های تادیب فتنه انگیزی فتنه گران، تبعید آنها و به کارگیری آنان به نقاط دارای طبیعت صعب کشور است تا قدر عافیت را بدانند. الان بهترین کار اعزام این افراد به سیستان و بلوچستان برای کمک به مردم سیل زده است.

4001—-0910 و 8712—-0912

به نوکران و بلندگوهای داخلی آن قمارباز باخته آمریکایی که پس از سقوط هواپیمای اوکراینی، دل هر ایرانی با شرف و انقلابی را به درد آوردند بگویید اگر ذره ای صداقت دارید بیایید با نیروهای سپاه که به امدادرسانی به مردم سیل زده شرق کشور مشغولند همراه شوید. مردم آن سامان به کمک فوری نیاز دارند.

2622—-021 و دهقانی- خرم آباد لرستان

آقای شریعتمداری! ما به مسئولان امنیتی دسترسی نداریم، لطفا شما از طرف ما مردم بگویید این مزدوران تیغ کش و برخی خائنان کثیف هنرپیشه نما را که باعث ناامنی می شوند جمع کنند و اگر محظوراتی دارند اجازه دهند خود توده های مردم این کار را انجام دهند.

0846—-0990

 پاسخ روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش

در پاسخ به مطلب مندرج در کیهان 98/10/9 از ساخت نمادی از برج ایفل در کیش به آگاهی می رساند: «جزیره کیش به عنوان یکی از مطلوب ترین مقاصد گردشگری کشور و منطقه که سالانه پذیرای بیش از یک میلیون و هشتصد هزار گردشگر داخلی و خارجی است همواره در ایجاد جاذبه های نوین گردشگری پیشرو بوده است.بازارها و مراکز تجاری این منطقه آزاد تجاری- صنعتی با مجموعه ای از برندهای جهانی یکی از جاذبه های سفر به کیش است. بخش خصوصی نیز به عنوان سیاستگذاران و متصدیان اصلی بازارها در کنار عرضه کالاهای باکیفیت و نظارت بر قیمت ها می کوشند با استفاده از تزئینات و المان های نوری و نصب نمادهای ملی و بین المللی در مبادی ورودی و زیباسازی این مراکز، جذابیت بازارها را حفظ کرده و گردشگران را برای بازدید و خرید از بازارها ترغیب کنند. نصب نماد برج ایفل در مقابل بازار پردیس یک نیز بخشی از این فعالیت ها است. نصب این نماد برای شماری از گردشگران جالب بوده و روزانه شاهد حضور گردشگران بسیاری هستیم که در سفر به کیش با برج ایفل نیز عکس یادگاری می گیرند.

باید اضافه کرد امروزه استفاده از نمادهای کشورهای مختلف به عنوان جاذبه های گردشگری روالی مرسوم در سطح بین المللی است و در بسیاری از مقاصد مطلوب گردشگری از جمله ترکیه، مالزی، بسیاری از کشورهای اروپایی و حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس نمادهای جهانی در پارک های بین الملل، بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب می کند اما جزیره کیش پیش از نمادهای جهانی در نصب نمادهای ملی استان های مختلف پیشگام بوده است.

باغ راه ایرانی با بهره مندی از المان های تاریخی و جاذبه های فرهنگی و گردشگری استان های مختلف کشور یکی از کامل ترین نمونه های جمع آوری نمادهای ملی کشورمان در فضایی زیبا است که با نورپردازی و فضای سبز، محیطی جذاب را برای ساکنان و گردشگران کیش ایجاد کرده است و آنان را به شناخت معماری اصیل ایرانی و پیشینه غنی فرهنگی این مرز و بوم دعوت می کند. حال چنانچه در کنار این نمادهای بومی و ملی، نمادهایی از سایر کشورهای جهان نیز نصب شود نه تنها خدشه ای به هویت گردشگری کشورمان وارد نمی شود بلکه بیانگر نگاه فراملی فعالان اقتصادی جزیره کیش است.

این نکته را نیز نباید از نظر دور داشت که بخش خصوصی همان گونه که تامین هزینه زیباسازی و تزئین بازارها را برعهده دارد در طراحی آن نیز مستقل عمل می کند و طراحی و نصب برج ایفل کیش هم برعهده بخش خصوصی بوده است. ضمن اینکه بازار فرانسوی ها یکی از قدیمی ترین بازارهای جزیره کیش بود که در چند سال گذشته از شمار بازارهای فعال جزیره کیش خارج شد و شاید نصب این نماد یادآور تلاش بازاریانی باشد که در بازار فرانسوی ها به گردشگران جزیره کیش خدمت می کردند.