آرشیو پنج‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸، شماره ۲۲۴۰۴
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

مردم ایران در سراسر میهن اسلامی با حضور چشمگیر در راهپیمایی 22 بهمن واقعا حماسه بزرگی خلق کردند. امیدواریم در ادامه این حرکت مجلس و دولت در تراز انقلاب و در تراز این حماسه باشکوه شکل بگیرد و مشکلات جامعه حل شود.

1648—0915

به رای اولی ها که ممکن است شناخت لازم از جریان های سیاسی کشور و نامزدهای انتخابات نداشته باشند باید کمک کرد که افراد دلسوز انقلاب، کارآمد و دارای سابقه انقلابی و مدیریت جهادی را برای مجلس انتخاب کنند و در دام تبلیغات پرفریب سیاست بازان نیفتند.

8712—0912

برای قوی شدن ایران باید مجلس و دولت را قوی کرد. برای قوی شدن این دو نهاد تاثیرگذار در سرنوشت کشور باید به فکر انتخاب افراد کاردان و شجاع با مدیریت جهادی و انقلابی بود.

4897—0914

نگرانی فعلی اکثریت هموطنان به ویژه قشر مستضعف جامعه از گرانی، تورم، بیکاری، رکود و فساد اقتصادی نتیجه آرایی است که خود ما در دوره های گذشته به صندوق های رای ریخته ایم. برای رهایی از این وضعیت باید نحوه انتخاب خود را تغییر داده و به نامزدهای ولایتمدار، مومن، شجاع، پاکدست و استکبارستیز رای بدهیم. خلاصه باید مجلس و دولت در تراز انقلاب شکل بگیرد.

لونی

با عرض تاسف باید گفت حرف های دشمنان با سخنان بعضی از دولتی ها در خصوص انتخابات در کشور یکی است و یکدیگر را پوشش می دهند. چرا بعضی ها نمی خواهند بیدار شوند؟ چرا راه تفرقه و فتنه گری را در پیش گرفته اند؟

5830—0915

افراد خائن به ملت و کشور در هر مقام و مسئولیتی که باشند باید بدون ملاحظه در موردشان افشاگری و اطلاع رسانی شود.

8712—0912

موشک هایی که ایران در زدن پایگاه آمریکا در عین الاسد استفاده کرده هنوز در حال تلفات گرفتن است و این تلفات هر روز افزایش پیدا می کند! آمریکایی ها با زبان جدیدشان آخرین تلفات را 109 نفر

اعلام کرده اند!

6807—0913

تنها راه به عقب راندن دشمن و به تسلیم کشاندن آن قوی شدن ایران است باید به تقویت مولفه های قدرت در عرصه های مختلف پرداخت و این کار با اتکا به الگوی پیشرفت ایرانی اسلامی ممکن می باشد.

0291—0918

شهادت سردار شهید سلیمانی راه را برای شناخت هرچه بیشتر همگان فراهم کرد. جبهه قاتلین سردار سلیمانی و حامیان آنها را باید شناخت و در زندگی به صورت عملی از آنان برائت جست.

6406—0912

سفیر گستاخ انگلیس که در آشوب های اخیر به میان اغتشاشگران آمد و اقدام به تحریک کرد گویا بعد از فرار به انگلستان مجددا به ایران بازگشته و اعلام کرده با مقام های ارشد کشورمان دیدارهایی داشته است. هیچ بعید نیست که در آستانه انتخابات مجلس اهداف پلیدی در دستور کار داشته باشد. باید این جاسوس مرموز زیر نظر گرفته شود.

4190—0917

لطفا سفیر ترکیه در ایران پیام ما را به رئیس جمهورشان برساند که شایسته نیست شخصی مثل شما پازل شیطان بزرگ را در سوریه تکمیل کند. شما باید سوریه را در نابودی تفاله های گروهک های تکفیری مثل داعش و النصره و... یاری دهید.

نیک بین

آفرین بر غیرت هنرمند واقعی و مردمی آقای شهاب حسینی که از اعماق دل از حق و حقیقت دفاع کرد. امیدوارم این روند تا انتهای زندگی اش تداوم یابد و از سرزنش هیچ ملامت گری هراس به دل راه ندهد.

9970—0938

به علت نبود کنسولگری هند در مشهد، هزاران زائر هندی حرم امام رئوف(ع) مجبورند به جای مسافرت مستقیم به مشهد مقدس، ابتدا به تهران رفته و کارهای روادید خود را انجام دهند و سپس به مشهد مقدس بروند و زیارت کنند.  اگر قصد ماندن بیشتر داشته باشند باید مجددا به تهران برگردند و ویزای خود را تمدید نمایند! این کار باعث مشکلات زیادی (اعم از ترددهای بی مورد و تحمیل هزینه های مضاعف)به این زائران مستضعف و محروم هندی می شود و قطعا مشکلاتی را در درازمدت برای تشرف آنان به مشهد مقدس فراهم می آورد. لذا از مسئولین سفارت دو طرف درخواست می شود برای راه اندازی کنسولگری هند در کلانشهر مشهد مقدس

اقدام کنند.

گروسی

معاون سیما گفته چه لزومی دارد که برنامه ثریا و جهان آرا هم زمان تولید و پخش شوند؟! چرا تا یک ماه پیش براساس نظرسنجی ها بیشترین مخاطب را داشت و ضروری بود ولی دیگر ضرورتی ندارد؟

عسگری

ملاقات های مردمی گسترده آیت الله رئیسی در سفرهای استانی با مردم در سراسر کشور امید زیادی برای گره گشایی از مشکلات جامعه به وجود آورده است برخلاف آن از دولت امید انجام هیچ کار مهمی وجود ندارد. چرا؟ مشکل کجاست؟

0291—0918

حاتمی کیا در قلب ایران دوستان قرار دارد. مردم برای عده ای عقده ای که از روی حسد محبوبیت هنرمندان معتقد را برنمی تابند ارزشی قائل نیستند.

2274—0921

خودروی پراید 66 میلیون تومان شده است اما خودروسازان، دولتی ها، سازمان حمایت از مصرف کننده و... هیچ کدام پاسخگو نیستند که چرا در طی 2 سال 40 میلیون روی قیمت پراید رفته است! امیدوارم قوه قضائیه حقوق نادیده گرفته شده مردم توسط دولتمردان را به مردم بازگرداند.

وافی - قم

اگر سایپا قرار است خودرویی به مشتریان ندهد پس چرا همچنان ثبت نام و مبلغی را دریافت می کند؟

2860—0911

دو ماه است که تلاش می کنم برای خرید خودرو از 2 خودروساز داخلی ثبت نام کنم اما موفق به انجام آن نشده ام! اما افرادی هستند که با دریافت مبالغی این کار را برای مشتریان انجام می دهند! چرا کسی نیست که به مردم بگوید ماجرا چیست؟

1072—-021

با سبز ی فروشی امرار معاش می کنم. بنویسید از دریافت یارانه معیشتی محروم شده ام در ضمن سهمیه بنزین نیز ندارم. چندین ماه می شود که مطالبات خود را پیگیری می کنم ولی نتیجه ای نداشته است چرا؟

1223—0919

ساکنین خیابان شهید غیبی در میدان مادر شهرری به بوی بدی که توسط کارخانه روغن نباتی در آن منطقه پخش شده است، اعتراض دارند. شب ها بوی بدی در خیابان ها به مشام می رسد و اهالی بارها درباره فعالیت مجدد این کارخانه که تعطیل شده بود به مراجع ذی ربط اعتراض کرده اند، اگر مسئولین صدای ما ساکنین جنوب شهر تهران را شنیدند فکری به حال ما

کنند.

1898—0919

قبض گاز به مبلغ 129/600 تومان را در تاریخ 98/10/7 پرداخت نمودم و شماره پیگیری هم دارم (018998649794) ولی مجددا در قبض جدید همان مبلغ را اعمال نموده اند! چرا؟

2660—0913