آرشیو پنج‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸، شماره ۴۸۲۶
ورزش
۱۵

جهان ورزش

اینتر به مسی پیشنهاد شد

ورزش سه : اسطوره فوتبال ایتالیا ابراز امیدواری کرد لیونل مسی روزی راهی سری A و باشگاه اینتر شود. فابیو کاناوارو گفت: «من دوست دارم لیونل مسی را در پیراهن تیم دیگری ببینم. با سیستم جدید مالیاتی در ایتالیا، او می تواند انتقال به این کشور را برای آینده اش در نظر بگیرد. به نظر من اینتر بهترین مقصد برای انتقال لیونل مسی خواهد بود. در حال حاضر سری A لیگی قدرتمند به شمار می آید، اما زیرساخت ها نیز اهمیت زیادی دارند و ما هنوز عقب تر از لیگ برتر، لالیگا و بوندس لیگا هستیم.»

مهاجم های مورد نظر بارسلونا

ایسنا : بارسلونا به دنبال جذب مهاجم است تا جای خالی لوئیس سوارز و عثمان دمبله را پر کند. آبی اناری ها چند بازیکن را مدنظر قرار داده اند. ویلیان خوسه بازیکن 28 ساله تیم رئال سوسیه داد یکی از آنها است. لوکاس پرس 31 ساله از آلاوس هم گزینه است و لورن 26 ساله از رئال بتیس، همچنین راجر مارتی 29 ساله از لوانته دیگر گزینه های بارسا هستند.

کاسیاس رئیس فدراسیون می شود؟

تسنیم : کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا برای تبدیل شدن به بالاترین مقام اجرایی فوتبال کشورش به زودی دست به کارخواهد شد. ایکر کاسیاس قصد دارد برای انتخابات بعدی ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا نامزد شود. کاسیاس دیگر نمی خواهد به دوران بازیگری اش ادامه دهد و در پاییز سال آینده برای گرفتن جای لوئیس روبیالس در مسند ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا اقدام خواهد کرد.

صبوری در قبال نیمار

ایرنا : سرمربی پاری سن ژرمن مدعی شد رویکرد او در مورد نیمار صبوری است. توماس توخل گفت: «نیمار مصدوم است، ما باید در مورد او صبور بوده و مراقب باشیم. ما تصمیم داریم پس از تمرین در مورد بازی دادن یا خط زدن نام نیمار از لیست تصمیم بگیریم. ما چاره ای نداریم جز اینکه مثبت فکر کنیم و نمی خواهیم از اتفاقات بیرونی تاثیر بگیریم.»

واکنش اوزیل به آینده اش

فارس : هافبک آلمانی آرسنال در مورد برنامه های آینده اش حرف زد. مسوت اوزیل در مورد اینکه تیم لندنی را ترک می کند یا همچنان ماندگار خواهد بود، گفت: «از آینده خبر ندارم. نمی دانم فصل بعد چه اتفاقی خواهد افتاد. آنچه قطعی است، خرج کردن تمام توانم برای آرسنال است. باز هم با تمام وجود برای این تیم بازی می کنم تا ببینیم چه پیش خواهد آمد. البته پیشنهادهایی بوده اما ترجیح دادم به آنها فکر نکنم.» اوزیل با توپچی های لندن تا سال 2023 قرارداد دارد.

لیورپول آماده تمدید با فان دایک

فارس : باشگاه لیورپول در حال آماده سازی مقدمات تمدید قرارداد فیرجیل فان دایک با پیشنهادی جالب است. در صورت توافق حقوق فان دایک از هفته ای 125 هزار پوند به 150 هزار پوند افزایش خواهد یافت. این در حالی است که یوونتوس به شدت به دنبال خرید این بازیکن است.

کرونا فرمول یک را تعطیل کرد

ایسنا : مسوولان ارشد فرمول یک اعلام کردند رقابت های گرندپری شانگهای که قرار بود دو ماه دیگر در این کشور برگزار شوند، به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد و در چین برگزار نمی شود. معلوم نیست زمان جدیدی برای این رقابت ها اعلام خواهد شد یا این دوره از رقابت ها به محل دیگری انتقال خواهد یافت. شانگهای 500 مایل با ووهان فاصله دارد که شیوع ویروس کرونا در ماه گذشته در آن آغاز شد. روز سه شنبه تعداد کشته شدگان این ویروس به هزار نفر افزایش یافت. این در حالی است که تمام رقابت های فوتبال داخلی در چین به حالت تعلیق درآمده است.