آرشیو چهار‌شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹، شماره ۲۲۵۰۱
شهرستان ها
۷

البرز در سرانه تخت های بیمارستانی استان آخر کشور است

استاندار البرز گفت: البرز در سرانه تخت های بیمارستانی استان آخر کشور است و از سوی دیگر در مهاجرپذیری رتبه اول کشور را دارد.

عزیزاله شهبازی افزود: از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای احداث بیمارستان نیروهای مسلح در البرز دعوت کردیم چراکه به دنبال جلب مشارکت حداکثری برای افزایش امکانات بهداشتی و درمانی در استان هستیم. وی ادامه داد: تعیین تکلیف بیمارستان شهرجدید هشتگرد پس از 20 سال انتظار مردم ضروری است از این رو شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور برای تکمیل این پروژه بلاتکلیف وارد میدان شده و ما نیز همراهی لازم را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه این امکان مهم برای شهر جدید هشتگرد با بیش از 70 هزار نفر جمعیت بسیار ضروری است، گفت: این پروژه چندین سال است که بلاتکلیف مانده و پیشرفتی در آن دیده نمی شود.

وی ادامه داد: شهرجدید هشتگرد با پیش بینی سکونت بیش از 400 هزار نفر باید دارای یک بیمارستان مجهز باشد.

شهبازی اظهار داشت: اکنون که پس از سال ها این اراده برای پیگیری تکمیل بیمارستان شهرجدید هشتگرد وجود دارد، ضرورت دارد شورای اسلامی و شهردار شهر جدید نسبت به همراهی برای حل و فصل این موضوع اقدام کنند و از این رو شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور درصدد است که در سریع ترین زمان ممکن برای به سرانجام رساندن این پروژه وارد میدان شود.