آرشیو چهار‌شنبه ۱ تیر ۱۴۰۱، شماره ۶۲۴۳
رسانه
۸
گفت و شنود

تلویزیون، خانه دوم من است

پوراندخت مهیمن، بازیگری که این روزها مشغول بازی در سریال «آزادی مشروط» به کارگردانی مسعود ده نمکی است، درباره فعالیت های اخیرش عنوان کرد: از ابتدای امسال چند پیشنهاد برای بازی در تلویزیون و سینما داشتم اما متاسفانه به دلیل فوت خواهرم هیچ کدام را نپذیرفتم و صرفا به قراردادی که با آزادی مشروط داشتم ادامه دادم.

مهیمن با اشاره به مراحل تولید سریال آزادی مشروط اضافه کرد: این یکی از بهترین تجربیات من به عنوان بازیگر است که بتوانم در گروهی بدون حاشیه، حرفه ای و کاملا سالم کار کنم، خوشبختانه مراحل تولید این سریال بی حاشیه و آرام برای گروه پیش رفته است. این بازیگر پیشکسوت با اشاره به همکاری مجدد خود با مسعود ده نمکی تاکید کرد: پیش از سریال آزادی مشروط در سریال «معراجی ها» با این کارگردان همکاری داشتم، ده نمکی کارگردان فوق العاده ای است، او در مورد کاری که می کند اطلاعات کامل دارد و به خوبی گروه را هدایت می کند.

مهیمن در همین ارتباط اضافه کرد: ده نمکی بر کار خود مسلط است، قدم به قدم با فیلمنامه پیش می رود و در عین حال به بازیگر امکان این را می دهد که براساس خلاقیت و نبوغ خود چیزهایی به نقش اضافه کند، وی به بازیگر امکان می دهد که در صورتی که به فیلمنامه و شخصیت ضربه ای نخورد بداهه خود را به اثر تزریق کند. بازیگر سریال معراجی ها درباره احتمال موفقیت سریال آزادی مشروط اضافه کرد: من به مخاطبان قول می دهم که سریال آزادی مشروط یکی از بهترین های تلویزیون در سال های اخیر خواهد بود. شخصا مطمئنم که این سریال با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه رو خواهد شد.

مهیمن در همین ارتباط تاکید کرد: من دوست دارم که تلویزیون با آثار با کیفیت روبه رو باشد. زیرا همان طور که همیشه گفته ام تلویزیون خانه دوم من است و روی آن بسیار حساس هستم. برای من فرقی نمی کند که در کاری باشم یا نه بلکه آرزو دارم که همه آثار با استقبال روبه رو شوند چون در نهایت به نفع تلویزیون است. وی دلیل کیفیت بالای سریال آزادی مشروط را این گونه توصیف کرد: وقتی اثری در پشت صحنه با نظم و کیفیت ساخته شود، قطعا در بازخورد مخاطبان هم مثبت عمل خواهد کرد. خوشبختانه پشت صحنه سریال آزادی مشروط بسیار آرام و با امنیت پیش رفت و مطمئن باشید این کیفیت در تولید در پخش هم تزریق خواهد شد. مهیمن گفت: آزادی مشروط در بخش فیلمنامه و کارگردانی عالی است، از سویی بازیگران به درستی برای نقش ها انتخاب شده اند و از سوی ده نمکی به خوبی هدایت می شوند به همین دلیل در کل از این اثر بسیار راضی هستم. وی درباره زمان باقی مانده از مراحل ساخت سریال آزادی مشروط افزود: حضور من در این سریال تا اواخر تیر ماه ادامه خواهد داشت اما کلیت پروژه پانزدهم مرداد به اتمام خواهد رسید البته هنوز درباره زمان پخش آزادی مشروط به ما اطلاعی داده نشده است. مهیمن درباره وضعیت فعلی سینما و کاهش شدید مخاطبان خاطرنشان کرد: متاسفانه من هم شنیده ام که سینما خوب نمی فروشد. مخاطبان بعد از دو سال کرونایی روحیه خوبی ندارند، بسیاری از مردم عزیزان خود را از دست داده اند به همین دلیل نمی توان انتظار ویژه ای داشت. از سویی گرانی بلیت سینما که البته ناگزیر هم بوده در این کاهش مخاطبان بی تاثیر نبوده است.