SHANNON ENTROPY IN ORDER STATISTICS AND THEIR CONCOMITANS FROM BIVARIATE NORMAL DISTRIBUTION
Message:
Abstract:
In this paper, we derive rst some results on the Shannon entropy in order statistics and their concomitants arising from a sequence of f(Xi; Yi): i = 1; 2;: ::g independent and identically distributed (iid) random variables from the bivariate normal distribution and extend our results to a collection C(X; Y) = f(Xr1:n; Y[r1:n]); (Xr2:n; Y[r2:n]);: ::; (Xrk:n; Y[rk:n])g of order sta- tistics and their concomitants. We nally compute the value of the Shannon entropy in order statistics and their concomitants from a bivariate normal distribution.
Language:
English
Published:
Journal of Mahani Mathematical Research Center, Volume:1 Issue: 2, March 2012
Pages:
111 - 118
magiran.com/p1126781  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
با عضویت و پرداخت آنلاین حق اشتراک یک‌ساله به مبلغ 700,000ريال می‌توانید 100 عنوان مطلب دانلود کنید!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی نامحدود همه کاربران به متن مطالب تهیه نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.