FUZZY INCLUSION LINEAR SYSTEMS
Author(s):
Abstract:
In this manuscript, we introduce a new class of fuzzy problems, namely ``fuzzy inclusion linear systems" and propose a fuzzy solution set for it. Then, we present a theoretical discussion about the relationship between the fuzzy solution set of a fuzzy inclusion linear system and the algebraic solution of a fuzzy linear system. New necessary and sufficient conditions are derived for obtaining the unique algebraic solution for a fuzzy linear system. Also, all new concepts are illustrated by numerical examples.
Language:
English
Published:
Iranian journal of fuzzy systems, Volume:14 Issue: 4, 2017
Pages:
117 - 137
magiran.com/p1740191  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.