Transitive $t$-designs and strongly regular graphs constructed from linear groups $L(2,q)$‎, ‎$q leq 23$
Message:
Abstract:
‎In this paper we construct transitive $t$-designs from the linear groups $L(2,q)‎, ‎q leq 23$‎.
‎Thereby we classify $t$-designs‎, ‎$t ge 2$‎, ‎admitting a transitive action of the linear groups $L(2,q)‎, ‎q leq 23$‎, ‎up to 35 points and obtained numerous transitive designs‎, ‎for $36leq vleq 55$‎. ‎In many cases we proved the existence of $t$-designs with certain parameter sets‎. ‎Among others we constructed $t$-designs with parameters $2$-$(55,10,4)$‎, ‎$3$-$(24,11,495)$‎, ‎$3$-$(24,12‎, ‎5m)‎, ‎m in {11‎, ‎12,22‎, ‎33‎, ‎44‎, ‎66‎, ‎132}$‎. ‎Furthermore‎, ‎we constructed strongly regular graphs admitting a transitive action of the linear groups $L(2,q)‎, ‎q leq 23$‎.
Article Type:
Research/Original Article
Language:
English
Published:
International Journal of Group Theory, Volume:8 Issue: 3, 2019
Pages:
43 - 64
magiran.com/p1969966  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.