Fixed Point Theorems for Single Valued Mappings Satisfying the Ordered non-Expansive Conditions on Ultrametric and Non-Archimedean Normed Spaces
Message:
Abstract:
In this paper, some fixed point theorems for nonexpansive mappings in partially ordered spherically complete ultrametric spaces are proved. In addition, we investigate the existence of fixed points for nonexpansive mappings in partially ordered non-Archimedean normed spaces. Finally, we give some examples to discuss the assumptions and support our results.
Article Type:
Research/Original Article
Language:
English
Published:
International Journal Of Nonlinear Analysis And Applications, Volume:11 Issue: 1, 2020
Pages:
1 - 6
magiran.com/p2101390  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.