آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۵۴۵۵
ورزش
۴

شیری: منتظر شروع جنگ برای یک قهرمانی دیگر هستیم

مبارزه برای بازی در ترکیب اصلی سخت تر شد

پرسپولیسی ها در فصل نوزدهم، کار به مراتب سخت تری نسبت به گذشته دارند؛ باید از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند و البته این بار دیگر خبری از برانکو هم نیست که بتواند با شناخت خود از فوتبال ایران، شرایط را برای کسب قهرمانی های بیشتر رو به راه کند. اما در این میان، بازیکنان پرسپولیس امیدوار به کسب موفقیت های بیشتری هستند.

مهدی شیری، مدافع راست تیم پیکان در نیم فصل دوم به جمع سرخ پوشان پیوست و در رقم خوردن قهرمانی فصل قبل نیز نقش تاثیرگذاری داشت. او در پایان فصل موفق شد به یکی از اردوهای تیم ملی دعوت شود و این یعنی از لحاظ آمار و کارنامه، از شرایط خوبی بهره می برد.

 شیری اما معتقد است حضورش در پرسپولیس جرقه ای برای اتفاقات خوب و رقم زدن روزهای بزرگ است. این بازیکن به جام جم گفت: پرسپولیس تیم محبوب من در تمام دوران زندگی بود و حالا افتخار می کنم پیراهن این تیم را به تن دارم. تلاش می کنم تا مثل همه بازیکنان این تیم حتی اگر یک دقیقه شانس بازی داشته باشم، از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کرده و در جهت کسب موفقیت پرسپولیس تمام وجودم را در زمین بگذارم.

این مدافع اضافه کرد: فهرست ما پر از بازیکنان سرشناس و باتجربه در کنار جوانان باانگیزه است.  بدون شک حضور در ترکیب اصلی در این فصل سخت تر از گذشته شده و باید برای حضور در ترکیب اصلی تلاش بیشتری داشته باشیم. همراه کادرفنی کارهای تاکتیکی و تمرینات منظمی را پیش می بریم اما در نهایت، مربیان هستند که ترکیب را می چینند. هنوز هیچ کس نمی داند به صورت قطعی در ترکیب اصلی و پازل تاکتیکی سرمربی تیم جا دارد یا نه. اتفاقا کالدرون نیز این موضوع را عنوان کرده که قصد دارد دو تیم بسازد و من هم امیدوارم یکی از بازیکنان اصلی تیمم باشم. با این تیم بی صبرانه منتظر شروع فصل جدید لیگ و مبارزه برای یک قهرمانی تازه در فوتبال ایران هستیم.