آرشیو شنبه ۲‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۴۶۸۷
ورزش
۱۸

خط خبر

آغاز احضارها به کمیته انضباطی

مهر : پیش از آغاز لیگ برتر، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به بازیکنان و مربیان تیم ها هشدار داده بود در این فصل حق انتقاد از داوران را ندارند اما درپایان هفته اول این موضوع نادیده گرفته شد. امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: «چهار مسابقه برگزار شد و اکثر مربیان و بازیکنان موارد اخلاقی را رعایت کردند، اما یک مربی و یک بازیکن به خاطر اظهاراتی که داشته اند به کمیته انضباطی احضار می شوند.»

دنیزلی: تساوی هم خوب است

تسنیم : هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران پنج شنبه شب با برگزاری چهار بازی آغازشد. در یکی از این بازی ها تراکتورسازی که میهمان نفت مسجدسلیمان بود با تساوی بدون گل این شهر را ترک کرد. مصطفی دنیزلی گفت: «بازی های اول چه در داخل و چه درخارج از خانه همیشه سخت است. ما کیفیتی پایین تر از دوران آمادگی داشتیم. با این حال نباختن درخانه حریف هم نتیجه خوبی است.» در سایر بازی ها هم این نتایج به دست آمد: پرسپولیس یک- پارس جم جنوبی صفر، گل گهر سیرجان یک- نساجی یک، ذوب آهن 2- سایپا 3.

ناراحتی نعمتی از تصمیم کالدرون

فوتبالی : هافبک پرسپولیس از تصمیم گابریل کالدرون سرمربی این تیم در مورد زمان به میدان فرستاده شدنش دربازی مقابل پارس جنوبی ناراحت شده است. سیامک نعمتی مدت زیادی را پشت دروازه گرم کرد تا آماده حضور در میدان شود تا اینکه در دقیقه 89 به بازی رفت؛تصمیمی که اصلا به مذاق نعمتی خوش نیامد و او با ناراحتی به زمین آمد.

کنایه آذری به مدیران ذوب آهن

ایلنا : اعضای هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در آستانه شروع مسابقات لیگ برتر اقدام به برکناری سعید آذری مدیرعامل این باشگاه کردند. مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن بعد از برکناری از سمتش، پیامی را در تقدیر از مدیران سابق باشگاه و کارخانه منتشر کرد اما نامی از مدیران فعلی این کارخانه نیاورد تا مشخص شود از آنها گلایه مند است.

شرایط وخیم برانکو

ایسنا : زنگ خطر برای سرمربی سابق پرسپولیس و فعلی الاهلی عربستان تنها بعد از سه دیدار به صدا درآمد و احتمال اخراج او وجود دارد. الاهلی میزبان العداله تیم تازه راه یافته به لیگ عربستان بود که این دیدار با تساوی یک-یک به پایان رسید. بعد از این بازی تماشاگران انتقاد زیادی از سرمربی کروات کردند. سرپرست این باشگاه هم تاکید کرد برانکو تا الان تیم را خوب بررسی و آنالیز نکرده و به زودی تصمیمی قاطع گرفته خواهد شد .