آرشیو چهار‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۰۳
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

همان ابتدای گام دوم انقلاب شاهد تحقیر آمریکایی ها در منطقه غرب آسیا بودیم این گام محکم و مقتدرانه را مدیون رهبری حضرت آیت الله خامنه ای هستیم.

4610—0902

آقای رئیسی با مدیریت خود در قوه قضائیه هم جلوی خدشه دار شدن انقلاب را گرفته و هم حقوق ضایع شده از بیت المال را برگردانده اند. قدردان زحمت ها و تلاش های این خادم انقلاب هستیم.

8139—0921

وقتی پول هایی را که آیت الله رئیسی به بیت المال برگردانده با برجام سراسر خسارت محض مقایسه می کنیم تفاوت فاحش بین دو مدیریت انقلابی و غیرانقلابی به خوبی معلوم می شود.

9986—0913

از آقای رئیس جمهور می خواهیم از ماشین ضدگلوله پیاده بشوند و برای چند دقیقه میان ما مردم بیایند تعداد زیادی از خانم ها به دلیل بیکار شدن همسرانشان و مخارج سنگین زندگی به گدایی افتاده اند و خانواده های بسیاری در حال فروپاشی است. به خدا قسم مطالبه ما زنان حضور مختلط در ورزشگاه نیست فرزندان ما دچار سوءتغذیه شده اند. چرا هیچ مسئولی صدای ما را نمی شنود؟

0326—0918

مقایسه دو اقدام در مورد بانوان، یکی تقدیم لایحه در حمایت از زنان توسط قوه قضائیه و دیگری هم اجازه ورود زنان به ورزشگاه مردان نشان می دهد کدام قوه به فکر دغدغه رفع مشکلات بانوان هستند و کدام قوه در فکر هیاهوی سیاسی و استفاده ابزاری از اقشار مختلف برای اهداف جناحی.

دولابی

بانوانی که علاقه مند به تماشای فوتبال هستند می توانند از طریق رسانه ملی هم بازی را تماشا کنند تا در معرض موارد غیراخلاقی که در استادیوم ها، دیده و شنیده می شود قرار نگیرند. همچنین گویا اطلاع رسانی کافی درباره مسابقات فوتبال بانوان صورت نمی گیرد که اغلب در غیاب خانم های تماشاچی برگزار می شود!

2622—021 و 6172—021

از تیتر روز دوشنبه کیهان درباره ورود زنان به ورزشگاه فوتبال مردان تشکر می کنم. آیا دولتمردان واقعا دغدغه دختران و پسران جامعه دینی ما را دارند؟ آیا متوجه نمی شوند که عده ای می خواهند جوانان را به تباهی بکشند؟

0514—0910

اعضای فراکسیون امید مجلس تاکنون تمام خواسته های اصلاح طلبان را برآورده کرده اند مثل تایید برجام هسته ای، تصویب FATF آمریکایی، تایید تمام وزرای دولت، چشم پوشی از استیضاح به موقع دولت، افزایش نرخ ارز و سکه، توزیع بی قاعده 18 میلیارد و رکود شدید، تورم افسار گسیخته، عدم پیگیری به اجرای بیش از 60 درصد مصوبات توسط دولت که مورد بی مهری دولت قرار گرفته است و موارد دیگر. حال که بوی انتخابات به مشام برخی ها خورده برای فریب مردم و جذب آرا به دروغ خود را از آنها کنار کشیده و اعلام بیزاری می کنند؟

6043—0916

در انتخابات پیش رو، مردم به گزینه هایی که به جوان گرایی انقلابی و جهادی ختم می شود توجه ویژه ای دارند و به گزینه هایی اقبال خواهند کرد که در کارنامه های عملکردشان رویکرد انقلابی و جهادی داشته اند.

0883—031

شعارهای فتنه گران در عراق که برگرفته از شعار منافقین داخلی نه غزه نه لبنان بود نشان می داد که آبشخور فتنه ها یکی است و همان دست های ناپاکی که در فتنه 88-78 و 96 در ایران به ایفای نقش می پرداختند عینا همان ها این روزها از عصبانیت حضور بیش از 20 میلیون زائر حسینی(ع) به فتنه گری در داخل عراق مشغولند ولی کور خوانده اند. ان شا ءا... مردم با بصیرت و حسینی عراق نیز از این فتنه ها به سلامت عبور خواهند کرد و دشمنان را ناکام می گذارند.

0049—0911

معلوم شده غیر از سفارتخانه آمریکا سفارتخانه های انگلیسی و هلند نیز در راه انداختن غائله اغتشاشات در کشور عراق دست داشته اند.عرض بنده این است که دستگاه وزارت خارجه ما باید با احضار حافظ منافع و سفیر این دو کشور که علیه اسلام و با هدف کم رنگ ساختن راهپیمایی اربعین امام حسین(ع) توطئه کرده اند به آنان تذکر جدی بدهد.

علیمردانی

ناآرامی های خیابانی اخیر عراق آخرین تلاش برای احیای کینه های متروک میان دو ملت ایران و عراق است.

7106—0990

اینکه چرا برخی از دولتمردان از اینکه در زمینه هایی به خودکفایی نزدیک شده ایم، (همانند موضوع مهم خودکفایی در تولیدات دامی و...) این قدر برآشفته می شوند تعجب آور و نیازمند بررسی درباره خط و ربط آنان است.

9891—0918

چرا تورهای ترکیه (آنتالیا) ارزان تر از سفر به کربلاست؟ قطعا یک جای کار می لنگد.

1382—0915

باید تعدادی از وزیران و نمایندگان مجلس مدتی در کار کاشت، داشت و برداشت محصولاتی مانند گوجه فرنگی مشغول شده تا متوجه بشوند کشاورزان چه می کشند و سرانجام چه بر سرشان می آید و متوجه شوند که کامیون های پر از گوجه محصول سالانه کشاورزان زیان دیده مدت ها باید جلوی کارخانه رب سازی در صف باشند و تخلیه نشوند.

0291—0918

درآمد 13 ساعت فروش نفت ایران برابر با هزینه یک سال چادر مشکی است. آیا چادر به عنوان یک کالای مهم فرهنگی و استراتژیک، ارزش یک روز درآمد نفت ایران را ندارد؟ چرا یک خانم باید برای تهیه چادر مشکی به عنوان یک کالای فرهنگی هزینه بیش از 8 برابری نسبت به مانتوی جلوباز را بپردازد؟

9890—0915

امسال تصمیم گرفتم از کالای ایرانی استفاده کنم برای خرید کیف مدرسه فرزندم که ظاهرا طراحی خوب و دوخت و جنس خوبی داشت انتخاب و به قیمت صد هزار تومان خریداری کردم. با کمال تاسف تا 6 مهر بیشتر دوام نیاورد! به این دسته از تولیدکننده های داخلی عرض می کنم شما با این نحو تولید هم به خریدار ضرر می زنید و هم مردم را مجبور می کنید که به سوی کالای غیرایرانی بروند که نتیجه اش ضرر زدن به قشر کارگر و نیروی کار با وجدان و متخصص داخلی است و ضرر اصلی متوجه کل جامعه می شود که تولیدش ضربه می خورد.

0978—0917

 پاسخ روابط عمومی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی

در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه 98/6/16  در خصوص؛ حذف قطار 6 تخته تهران- خرمشهر توسط شرکت رجا، روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران لازم می داند به منظور شفاف سازی و تنویر افکار عمومی توضیحاتی را در این زمینه ارائه دهد: تغییر سازما ن قطارها از اختیارات راه آهن است و هیچ تغییر سازمان قطاری،  راسا توسط شرکت های حمل و نقل ریلی انجام نمی شود.  همچنین در حال حاضر قطارهای 4 تخته در مسیر جنوب با قیمت ارزان نیز وجود دارد که هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به مراکز فروش و یا به صورت اینترنتی، نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند.

 پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران

در پاسخ به مطلب مندرج در آن جریده وزین مورخ 98/04/16 در خصوص «تخریب گسترده فضای سبز فلکه دوم نیروی هوایی» ضمن تشکر از شهروندان محترم در خصوص اعلام مشکلات محلی و شهری به آگاهی می رساند: با توجه به قدمت فلکه دوم نیروی هوایی و مراجعه فراوان شهروندان به این بوستان، بازسازی و نوسازی تاسیسات زیربنایی از قبیل شبکه های آب خام، روشنایی، آب نما، سرویس بهداشتی و معابر، در برنامه سازمان زیباسازی شهرداری تهران قرار گرفته و طبق زمان بندی مشخص تکمیل و به بهره برداری می رسد. از آنجا که حفظ و توسعه فضای سبز یکی از اولویت های شهرداری تهران است و کلیه پروژه ها با در نظر گرفتن این امر اجرایی می شود، بنا بر استعلام صورت گرفته از معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 13 از روند اجرای پروژه بازسازی و نوسازی فلکه دوم نیروی هوایی، گزارشی مبنی بر خسارت جدی به فضای سبز این بوستان ارائه نشده است.