آرشیو سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، شماره ۴۷۴۵
ورزش
۱۸

خط خبر

پرسپولیس به دنبال مسیرهای سودآور

سایت وزارت ورزش : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از ناامید شدن از دریافت حق پخش تلویزیونی تاکید کرد به دنبال مسیرهای جایگزین و سودآورتر برای جبران پرداخت نشدن آن است. محمدحسن انصاری فرد گفت: «متاسفانه این موضوع به دلایل مختلفی از سوی صداوسیما محقق نشده است و از آنجا که پخش تلویزیونی منبع مهم درآمدی باشگاه ها و فوتبال است مسیرهای جایگزین و سودآورتری حتی بیشتر از تلویزیون برای جبران این موضوع در نظر گرفته ایم و به زودی آماده می شود. قطعا همه ما با همدلی و همکاری به دنبال تامین شرایط و مقدمات خصوصی شدن باشگاه هستیم.»

انتقاد باشگاه استقلال از صداوسیما

مهر : مدیر رسانه ای باشگاه استقلال درخصوص جنجال پیش آمده درهواپیمای حامل آبی پوشان از تبریز به تهران توضیحاتی داد و از بخش خبری «بیست و سی» انتقاد کرد. محمد نوری فر گفت: «بازی استقلال با تراکتور از ساعت 15:30 به 18:30 تغییر کرد. همان موقع گفتیم برای برگشت به تهران مشکل داریم چون پرواز دیگری برای بازگشت نبود. وقتی بازی تمام شد به خاطر ترافیک اطراف ورزشگاه 40 دقیقه دیر به فرودگاه رسیدیم و همین موضوع دلیل دیر رسیدن به پرواز بود. برای بخش خبری «بیست و سی» متاسفم. براساس ویدئوی دو دقیقه ای نمی توان قضاوت کرد. وسط آن ویدئو که مشخص است در تبریز تهیه شده مسائل را از جانب خودشان مطرح می کنند.»

انتقاد دنیزلی از برخی شاگردانش

تسنیم : مصطفی دنیزلی، سرمربی تراکتورسازی به انتقاد از برخی از شاگردانش پرداخت: «دلیل اصلی باخت ما به استقلال اشتباهات فردی تیم مان بود. شاید این دیدار یکی از بهترین بازی های تهاجمی ما در این فصل بود و فرصت های گل بسیاری داشتیم. البته دلیل دیگری هم وجود دارد. درون تیم بازیکنانی هستند که نه برای تیم ، بلکه فقط برای خودشان و تریبون بازی می کنند! به آنها برای آخرین بار هشدار خواهم داد. بازی فوتبال باید فقط و فقط برای موفقیت تیم و به خاطر تیم باشد. تصمیماتی که من می گیرم برای موفقیت تیم است.»

خطر محرومیت 3 بازیکن تراکتور

دنیای اقتصاد : تراکتورسازی تبریز امروز در هفته دهم لیگ برتر در اصفهان مقابل سپاهان قرار می گیرد. 3 بازیکن کلیدی این تیم در صورت دریافت کارت زرد مقابل سپاهان بازی بعدی تیم شان را از دست می دهند. احسان حاج صفی، ویلیان میمبلا و محمدرضا خانزاده 3 بازیکن باتجربه و کلیدی تراکتور در بازی های گذشته هرکدام 3 کارت زرد دریافت کردند و اگر در بازی با سپاهان هم اخطار بگیرند دیدار حساس هفته یازدهم تیم خود مقابل شهرخودرو را از دست می دهند.

ایران - قطر در دوحه؟

سایت فدراسیون فوتبال : سرمربی تیم فوتبال المپیک ایران از دریافت پیشنهادی برای دیدار با تیم المپیک قطر در پایان اردوی آتی خبر داد. حمید استیلی گفت: «فدراسیون فوتبال قطر به ما پیشنهاد داد بعد از بازی مقابل اندونزی در دوحه برابر تیم المپیک قطر قرار بگیریم. این پیشنهاد از هر نظر فوق العاده است اما با بازی های لیگ تداخل دارد. برهمین اساس با سعید فتاحی مذاکراتی داشتیم که باید از وی و سازمان لیگ همچنین مربیان باشگاه ها به خاطر حمایت هایی که در تنظیم برنامه ها با تیم المپیک تا امروز داشته اند تشکر کنم. اگر شرایط فراهم شود و بتوانیم امکان جابه جایی بازی ها را داشته باشیم می توانیم بعد از انجام دو مسابقه برابر اندونزی یک بازی بسیار مفید هم مقابل قطر برگزار کنیم.»

اصرار عراقی ها به بازی در بصره

تسنیم : وزارت ورزش عراق از آمادگی کامل ورزشگاه بصره برای میزبانی از تیم های ملی ایران و بحرین خبر داد. طالب جابر، معاون وزیر ورزش عراق گفت: «ورزشگاه 65 هزار نفری بصره از هر نظر آماده برگزاری 2 بازی تیم ملی فوتبال عراق در مرحله انتخابی جام جهانی 2020 برابر ایران و بحرین است. اقدام های لازم دراین ورزشگاه برای میزبانی از این 2 بازی ادامه دارد و مقام های دولتی این شهر نیز روی نیازهای امنیتی درخواستی وزارت ورزش عراق همچنان درحال کار هستند. تامین امنیت مسابقه برعهده استانداری بصره خواهد بود و پیش از رسیدن کاروان تیم ملی ایران تمام امکانات لازم از هر نظر در این شهر آماده است.»

تاریخ انتخابات فدراسیون والیبال

ایسنا : معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد تاریخ انتخابات فدراسیون والیبال اظهار نظر کرد. محمدرضا داورزنی در حاشیه سفر به بندرعباس در پاسخ به سوالی مبنی بر مشخص شدن تاریخ انتخابات فدراسیون والیبال، گفت: «تاریخ انتخابات فدراسیون والیبال طی امروز و فردا مشخص و اعلام می شود.» داورزنی درخصوص وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حاضر به پاسخگویی نشد.