آرشیو یک‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸، شماره ۵۵۲۰
زندگی
۱۳

حق با شماست

# بازنشسته -حقوق

پازوکی از تهران: دولت محترم وعده های بسیار زیادی راجع به حمایت و همسان سازی حقوق بازنشستگان داد، ولی هیچ یک از این وعده ها عملی نشد.

# کارت- ملی

بلقار از تهران: چاپ گنبد و مناره حضرت امام رضا (ع) روی کارت های ملی جدید بسیار زیباست و از مسوولان این طرح تشکر و قدردانی می کنم.

# حساب-انسداد

سبزعلیها از تهران: بانک ملی مبلغ 80 هزار تومان از حساب بنده را مسدود کرده و وقتی به بانک مراجعه کردم مسوولان بانک جواب هایی بی پایه و اساس راجع به درخواست ثبت احوال دادند. امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود.

# گیت -دیواری

قربانی از تهران:  ایستگاه متروی نیروی هوایی در خط 4، با توجه به تعداد زیاد مسافران نیاز به نصب گیت های خروجی الکترونیکی دیواری دارد و از مسوولان مترو درخواست پیگیری و انجام این درخواست را دارم.

#دست-فروش

حسینی از جوادیه: ماه هاست در بیست متری جوادیه وضعیت دستفروشی به گونه ای است که امکان عبور و مرور معمولی مردم هم وجود ندارد. وضعیت بد معیشتی هم باعث شده مردم با وجود ایجاد مشکلات از سوی دستفروشان اعتراض تندی به آنها نداشته باشند اما به نظر می رسد ساماندهی دستفروشان مساله ای است که باید فکری به حال آن شود.

#تکدی گری

آزاد از تهران: تکدی گری آن هم به صورت خانوادگی در محله قیطریه، امنیت و آسایش خانواده های ساکن این منطقه را گرفته است.

جوابیه

در پی درج پیامی با عنوان «اتوبوس های شهرک شهید باقری-متروی ارم سبز» سرپرست روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: تعداد ناوگان شاغل در خط موصوف بر اساس میزان تقاضای سفر برنامه ریزی شده است. بنابراین با توجه به پایین بودن تقاضای سفر، سرفاصله خط از 20 دقیقه به 25 دقیقه افزایش یافته است.