آرشیو یک‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸، شماره ۵۵۲۰
ورزش
۴
لیگ برتر

جونیور شانسی برای ماندن در پرسپولیس ندارد

جدایی براندو با هر قیمتی قطعی است

باشگاه پرسپولیس مذاکره های اولیه خود با باشگاه لودوگورتس بلغارستان را آغاز کرده تا بتواند شرایط بازگرداندن جونیور به آن تیم را فراهم کند.

جونیور براندائو با قراردادی یک ساله از این باشگاه بلغارستانی به عنوان یار قرضی به پرسپولیس پیوست اما نتوانست در این باشگاه عملکرد قابل قبولی به لحاظ فنی داشته باشد و از این رو مدیران باشگاه پرسپولیس تلاش می کنند تا او را هر چه زودتر از لیست خود خارج کنند.

البته طبق قانون، خارج از دایره پنجره نقل و انتقالات چنین موضوعی امکان پذیر نیست؛ با این حال پرسپولیسی ها پس از پنج بازی دیگر، نیم فصل اول را به پایان می رسانند و وارد پنجره نقل و انتقال می شوند و آنجا می توانند جونیور را از لیست خود کنار گذاشته و دنبال بازیکن دیگری باشند.

البته مدیران باشگاه نیز روی این مساله تاکید دارند که به طور قطع براندائو رفتنی است و حتی مهاجمان جدید باشگاه معرفی شده اند تا یکی از آنها که کیفیت بالاتر و قیمت مناسبی دارد راهی پرسپولیس شود اما در این میان شایعه شده باشگاه لودوگورتس بلغارستان تمایلی به بازگرداندن این مهاجم برزیلی ندارد و قصدش این است که او را تا پایان فصل جاری در پرسپولیس حفظ کند.

جدایی براندائو از پرسپولیس قطعی است و با هر قیمتی که شده، باشگاه این بازیکن را کنار می گذارد تا بتواند طبق خواسته کادر فنی خود مهاجم خارجی جدیدی به تیم اضافه کند.