آرشیو سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸، شماره ۵۵۴۰
ورزش
۱۷

فوتبال اروپا

راجرز از لستر جدا نمی شود

بر ندان راجرز این فصل عملکرد خوبی در لسترسیتی داشته و توانسته در رده دوم لیگ برتر قرار بگیرد. بعد از رفتن اونای امری از آرسنال، این شایعه مطرح شد که شاید راجرز تیمش را ترک می کند و روی نیمکت توپچی ها می نشیند.  به گزارش میرر، خود راجرز بعد از پیروزی این هفته تیمش مقابل اورتون در این باره صحبت کرد و گفت: به هیچ وجه قصد رفتن از لسترسیتی را ندارم و در این تیم خوشحالم.  در لستر برای هر بازی و هر فصل برنامه داریم و خوشحالم که عضوی از این پروژه جذاب هستم. تمام تمرکز و حواس من و سایر بازیکنان تیم روی لسترسیتی است و به هیچ وجه به چیز دیگری فکر نمی کنیم.

سولسشر و منچستر، شاید در آخر راه

منچستر با اوله گونار سولسشر روزهای بدی را پشت سر می گذارد. این تیم در بازی هفته چهاردهم خود مقابل آستون ویلا در خانه هم به پیروزی نرسید و بازی با نتیجه 2بر2 به پایان رسید. منچستر با این تساوی 18 امتیازی شد و در رده نهم لیگ جزیره قرار گرفت. به گزارش سان، این ضعیف ترین شروع منچستریونایتد در 30 سال گذشته در لیگ برتر است.

 حتی بعد از این تساوی برخی منابع خبر از اخراج سولسشر دادند که از سوی مدیریت باشگاه تکذیب شد. با توجه به دو بازی آینده منچستر، احتمال برکناری او بیشتر شده است. شیاطین سرخ باید ابتدا در خانه پذیرای تاتنهامی باشند که مورینیو را روی نیمکت خود دارد و هفته بعد هم در دربی شهر منچستر به مصاف من سیتی می روند.

آمار خوب مسی و بارسا مقابل اتلتیکو

بارسا باز هم با درخشش لیونل مسی توانست به یک پیروزی برسد و همچنان در صدر جدول لالیگا بماند. البته گلزنی او به اتلتیکو مادرید به کاری عادی و طبیعی برای این ستاره آرژانتینی تبدیل شده است. به گزارش آس، مسی در بازی یکشنبه شب برای سی امین بار دروازه روخی بلانکو را باز کرد. بازیکن بارسا برای ثبت این آمار به بازی های زیادی نیاز نداشت و در 39 دیدار این کار را انجام داد. تنها یک تیم است که بیش از آن برابرش گلزنی کرده است؛ سویا که در 38 بازی 37 بار دروازه اش توسط مسی باز شده است. بارسلونا همچنین توانست به آمار خوبش برابر اتلتیکو در لالیگا ادامه بدهد. این تیم 19 بازی پیاپی است که مقابل روخی بلانکو شکست نخورده است.

اینتر به دنبال اوبامیانگ

نشریه میرر انگلیس خبر داد که باشگاه اینتر برای تقویت خط حمله اش در این فصل به دنبال جذب اوبامیانگ، ستاره آرسنال است.  گفته می شود که آنتونیو کونته می خواهد این بازیکن گابنی را در همین نقل و انتقالات زمستانی جذب کند. این در حالی است که این مهاجم 30 ساله پیش از این مورد توجه بارسلونا و رئال مادرید قرار داشت. قرارداد اوبامیانگ با توپچی های لندن تا سال 2021 است. این تحرکات نراتزوری به این دلیل است که احتمال دارد بزودی لوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی اش را از دست بدهد. بارسلونا به توصیه مسی به دنبال این مهاجم است و به نظر می رسد این انتقال در زمستان انجام می شود.