آرشیو سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۸۱
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

عده ای دانسته یا ندانسته راهی را می روند که شیطان بزرگ طی کرد. آن شیطان، سردار دلها را ترور فیزیکی کرد و این عده معلوم الحال سردار عزیز ما حاجی زاده، همسنگر سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را ترور شخصیتی کرده و می خواهند انتقام شیطان را از او بگیرند و سپاه عزیز ما که در تمام حوادث در خط مقدم است را بکوبند و عقده های استکبار از سپاه را خالی کنند.

4609—0919

در پاسخ به فضاسازی های اخیر و سر و صدای چند اوباش علیه تصویر سردار دلهای این ملت باید گفت اولا، کدام شخصیت کشوری، حاضر شد همانند سردار حاجی زاده برای حفظ مصالح نظام، ایثارگرانه برای آنچه خود مقصرش نبود عذرخواهی کند و صادقانه در جلوی رسانه ماوقع را گزارش کند! نوع برخوردی که با شخصیت دلاور و همرزم سردار دلها که نقش برجسته ای در سیلی زدن به گوش شیطان بزرگ در عین الاسد داشت صورت گرفت در کمال ناجوانمردی بود. ثانیا دلاوران سپاهی علاوه بر الگو بودن در عرصه پاسخ قاطع به دشمن و تروریست های آمریکایی، الگوی تواضع و فروتنی توام و عذرخواهی صادقانه در خطای انسانی در عرصه مدیریتی شدند. اگر دلاورمردی های سردار و پاسداران در عراق و سوریه نمی بود معلوم نبود الآن کشورمان در چه وضعی به سر می برد. مدیریت انقلابی و هدایت عملیات های چنین دلاورمردان و همرزمان سپهبد شهید سردار حاج قاسم باعث اضمحلال گروهک های تفکیری و اجاره ای غرب در منطقه شد. امنیت جهان امروز مدیون سپاه پاسداران است عده ای جیره خوار داخلی همنوا با استکبار نمی توانند این اقتدار را ببینند.

0291—0918

سفیر کشور انگلیس این روباه پیر در صحنه تظاهرات ضد نظام دستگیر و دوبار شلوارش را خیس می کند وزارت خارجه کشورمان برای تنبیه این عنصر خارجی آشوبگر باید با قاطعیت اقدام کند.

9284—0912

طرح دوباره آشوب از سوی شیطان بزرگ، انگلیس خبیث، رژیم جعلی و همقطارانشان با وادادگان و منافقان جدید و قدیم به بهانه سقوط هواپیما کلید خورد تا هم خدشه بر خون مقدس سردار دلها وارد کنند، هم از سپاه انتقام بگیرند و هم دوباره دولت ما را به پشت میز مذاکره با شیطان بنشانند. هر دو طرف فهمیدند که موشک جواب می دهد! عده ای معلوم الحال و لشکر جلودارشان خود فروختگان داخل مثل هنرمندنماها و سلبریتی ها نیز پرچم به دست شده اند تا مبادا برای جیره و حساب های بانکی یشان درآن سوی مرزها مشکلی پیش آید! باید نظام با اقتدار در برابر این جریان منافق و کثیف بایستد و آنها را قلع و قمع نماید. ان شاء... روح مطهر شهدا و سپهبد شهید و همراهانشان نیز به کمک ما خواهند آمد.

بیگ زاده

سردار! آرزوی مرگ می کنی؟ مگر ما مرده ایم؟ سرداری که سالها آسمان و زمین وطن را برای ما امن کرده... سرداری که سالهاست مراقب است... سردار! فکر کردی ما خدمت خالصانه شما را فراموش کرده ایم؟ افتخار می کنیم که شهدای گرانقدر زیادی داده ایم جانکاه و جگرسوز باز هم می دهیم ولی چرا آرزوی مرگ می کنی؟ من که سرباز شما و سردار دلها نبوده ام ولی با شنیدن سخن شما خون جگر شدم... کار خاصی از دستم برنمی آید ولی می توانم بگویم دل های ما همراه توست و دعاهایمان بدرقه سلامتی ات.

شهروسوند- اراک

صداقت و صلابت سردار شهید سلیمانی در چهره سردار حاجی زاده دیده می شود بنده به عنوان یک شهروند ایرانی قدردان تلاش های عزیزان سپاه در اعتلا و اقتدار کشورمان ایران هستم و همه آنان را که برای ما امنیت آورده اند دعا می کنم.

0454—0936

بویینگ 737 ساخت آمریکا است و شرکت سازنده می تواند کاری کند که روی رادار مختصات یک پرنده جنگی نشان داده شود. این توطئه کثیف نباید باعث اجازه سوءاستفاده به فتنه گران در داخل و خارج از کشور شود هم اکنون ما درگیر یک جنگ تمام عیار با آمریکا هستیم.

1766—021

اول بی تدبیری در قضیه بنزین را بهانه برای فتنه کردند و حالا شهادت هموطنان مان در سقوط بویینگ 737 را اما دیگر اجازه نمی دهیم که به هر بهانه ای بخواهند به شهیدان و مقدساتمان اهانت کنند فتنه گران با این اقدام از خط قرمز مردم ولایتمدار و شهیدپرور عبور کرده اند. ما دیگر نمی گذاریم به این گستاخی ادامه دهند.

9055—087

اگر به جای بویینگ 737 واقعا یک موشک کروز بود باز هم همین عده که مدعی اند نباید به هدف شلیک می شد همین حمله های سخیف شان را تکرار می کردند؟ اگر هزاران انسان بی گناه دیگر در اثر حمله دشمن به شهادت می رسیدند، آن وقت چه حرفی برای گفتن داشتند؟!

3152—021

حادثه بویینگ 737 غم انگیز است اما بپذیریم که این حادثه جانگداز در شرایط جنگی اتفاق افتاد. تصمیم گیری در این شرایط خاص بسیار دشوار است. نیروهای مسلح کشورمان نباید زیر سوال بروند. این کار امنیت آینده ما را هم به خطر خواهد انداخت.

0751—0912

سردار حاجی زاده قهرمان شجاعت و مسئولیت پذیری است که قبل از شهادت سردار سلیمانی در سوریه توسط رژیم کودک کش مورد هدف قرار گرفت که خداوند او را حفظ کرد. ای کاش ذره ای از این شجاعت و غیرت را آن نماینده شیراز داشت که گفت قصد استعفا دارم.

ولایتی- شیراز

سردار حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه واقعا مردانه آبروی خودش را هزینه کرد و بابت اشتباهی که در سامانه پدافندی سپاه بوجود آمد و منجر به سقوط هواپیمای مسافربری شد از ملت عذرخواهی نمود. این کار به اندازه زدن پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق برای ما ارزش دارد و چیزی از قهرمانی حاجی زاده و همکارانش کم نمی کند.

1140—0935

فتنه گران آن قدر گستاخ شده اند که به سردار شهیدمان که همین چند روز قبل ده ها میلیون ایرانی برایش اشک ریختند اهانت کردند این جماعت خودفروخته نباید فراموش کند که تشییع میلیونی شهید حاج قاسم سلیمانی یعنی یک سیلی محکم بر گوش فتنه گرانی که خود را به کری زده اند.

3767—0919

سردار عزیز حاجی زاده، همرزم حاج قاسم عزیز! اگر محبتت در قلب ما بیشتر از قبل نباشد کمتر نیست. پهلوان آسمان ایران و جبهه مقاومت. دوستت داریم.

رستمی و قاری و فرخ

چند روز از حادثه سقوط هواپیمای مسافربری می گذرد چرا عده ای معلوم الحال بعد از صدور اطلاعیه ستاد فرماندهی کل قوا و مصاحبه فرمانده هوافضای سپاه تازه به یاد غمگین شدن و برگزاری مراسم عزا برای عزیزان از دست رفته ما در این حادثه افتاده اند؟ غیر از این است که هدفشان اشک تمساح ریختن برای اهداف جناحی و بلکه اهداف آمریکاست؟

8288—0935

وقتی شرایط کشور شرایط جنگ بوده و آسمان ایران امن نبوده چرا دولت برای یکی دو روز پرواز ها را در پایتخت لغو نکرده است. سپاه واقعا صداقت به خرج داد و مردانه مسئولیت اشتباه به وجود آمده را پذیرفت ولی اگر از قبل پروازهای تهران لغو می شد این حادثه غم بار اتفاق نمی افتاد.

9286—0915 و ایمانی

رفتارهای ضدانقلاب داخل و خارج از اشتباه به وجود آمده در سامانه پدافندی سپاه ثابت می کند این جماعت از کشته شدن تعدادی از هموطنان خود ناراحت نیستند بلکه اظهار شادمانی می کنند که یک بهانه برای عقده گشایی خویش علیه نظام پیدا کردند.

9915—0914

مشاور رئیس جمهور پس از توضیحات سردار حاجی زاده (حاج قاسم عرصه هوافضا) که واقعا آبروی خودش را با خدا معامله کرد، توئیت زد که شما از توضیحات ایشان قانع شدید؟! ایشان به جز تلاش بی ثمر برای تحریک مردم و شیطنت کار دیگری هم بلد است؟

حسینی - قم

سردار حاجی زاده نجیبانه همه چیز را به گردن گرفت ولی برای جلوگیری از التهاب نگفت چه کسانی مانع بستن آسمان کشور به روی هواپیماهای غیرنظامی شدند.

1006—0912