آرشیو سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، شماره ۴۸۰۳
ورزش
۱۸

خط خبر

نقل و انتقالات کم فروغ نیم فصل

دنیای اقتصاد : نقل و انتقالات نیم فصل فوتبال ایران تا ساعت 12 دیشب ادامه داشت و تیم های مختلف سعی کردند در زمان مقرر بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کنند. دیروز اما برخی بازیکنان درتیم های مختلف جابه جا شدند که تا لحظه تنظیم این خبر می توان به انتقال کریستین اوساگونا بازیکن نیجریه ای سابق ذوب آهن به پرسپولیس اشاره کرد. این باشگاه البته دیروزاعلام کرد دیگربه فرشاد احمدزاده نیاز ندارد و او را در لیست مازاد قرار داد. روح الله باقری مهاجم سابق شهر خودروبه نساجی پیوست، زبیر نیک نفس بازیکن سابق صنعت نفت به فولاد رفت و رسول نویدکیا از سپاهان جدا شد و به سایپا پیوست. چنان که گفتیم این جابه جایی ها تا نیمه شب گذشته ادامه داشت که اخبار تکمیلی مربوط به آن را در شماره های آینده خواهید خواند.

عالیشاه در پرسپولیس ماندنی شد

دنیای اقتصاد : هافبک پرسپولیس در این تیم ماندنی شد. امید عالیشاه که گفته می شد جزو بازیکنانی است که در نیم فصل از پرسپولیس جدا خواهد شد، با توجه به نظر یحیی گل محمدی، به همکاری خود با این تیم ادامه خواهد داد. باشگاه پرسپولیس این خبر را دیروز اعلام کرد. عالیشاه از سوی گابریل کالدرون در لیست مازاد سرخپوشان قرار گرفته بود، اما با توجه به قطع همکاری و جدایی مربی آرژانتینی، امید هم در جمع سرخ ها ماندگار شد؛ درست مثل افشین پیروانی!

داماد حجازی سرپرست استقلال شد

دنیای اقتصاد : سومین سرپرست استقلال در لیگ نوزدهم انتخاب شد. بعد ازکنار رفتن ستار همدانی از این سمت، با حکم اسماعیل خلیل زاده، سعید رمضانی بازیکن سابق تیم های فولاد و سپاهان این سمت را عهده دار شد. رمضانی داماد مرحوم ناصرحجازی است؛ ولی قبلا در این تیم حضور نداشته است. از همین جهت این انتخاب با انتقادهایی همراه شده است.

هزینه برای سکوی المپیک

مهر : تیم ملی والیبال کشورمان با غلبه بر حریفان آسیایی و با شایستگی موفق شد جوازحضوردر مسابقات المپیک را به دست بیاورد. حالا در حالی که خیلی ها امیدوار به درخشش تیم در المپیک هستند، اما محمدرضا یزدانی خرم رئیس سابق فدراسیون تاکید کرده اگر سکوی المپیک می خواهیم، باید هزینه و سرمایه گذاری کنیم: «اگر بخواهیم روی سکو برویم باید مطابق سکو رفتن، سرمایه گذاری و هزینه کنیم. رقبا در این زمینه سرمایه گذاری زیادی انجام می دهند و از نظر سیستماتیک و برنامه ریزی بسیار از ما جلوتر هستند.» علی شفیعی بازیکن تیم ملی هم دیروز گفته تیم ملی در ادامه راه نیاز به حمایت و رسیدگی دارد.

گزینه های جدید هدایت بارسلونا

فارس : مدیران بارسلونا بعد از پاسخ منفی ژاوی برای هدایت این تیم به سراغ سه گزینه دیگر رفتند.اریک آبیدال، مدیر ورزشی این باشگاه با سه گزینه پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام، کیکه ستین سرمربی سابق رئال بتیس و گابریل میلیتو سرمربی استودیانتس در حال مذاکره است تا در نهایت یکی از آنها جانشین والورده شود. جلسه نهایی بارتامئو مدیرعامل این باشگاه با والورده به زودی برگزار می شود.