آرشیو سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، شماره ۵۵۷۶
رسانه
۵

«بچه مهندس 3» در شهرک سینمایی دفاع مقدس

بچه مهندس یکی از سریال های محبوب مردمی است که پخش فصل اول در ماه رمضان با اقبال بینندگان رو به رو شد. به همین دلیل شبکه دو فصل دوم این سریال را هم ساخت و روی آنتن رفت. به همین دلیل امسال هم ساخت فصل سوم سریال تلویزیونی بچه مهندس را شروع کرده است.

نویسندگی این سریال را حسن وارسته به عهده دارد که اعلام کرده گروه تولید بنا به شرایط اقتصادی، به یکی از شهرستان های اطراف تهران یا حاشیه شهر بروند.

وی درباره ادامه تولید این سریال گفت: این روزها گروه تولید در لوکیشن شهرک سینمایی دفاع مقدس مشغول تصویربرداری است.

این نویسنده درباره پایان زمان تولید این سریال نیز بیان کرد: احتمالا تا بهمن ماه تصویربرداری ادامه خواهد داشت و از آنجا که 35 قسمت است، یکی از گزینه های پخش در ماه رمضان هستیم.

نکته قابل تامل این است که نویسنده سریال بچه مهندس 3 تاکید داشته فصل سوم این سریال برای مخاطبان غافلگیری ای دارد که مناسب ماه رمضان است.

تصویربرداری سریال «بچه مهندس3» در 35 قسمت در حال انجام است. علی غفاری کارگردانی و سعید سعدی تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارند. دو فصل قبل این سریال در سال گذشته از شبکه دو سیما پخش شد. فصل اول در رمضان 97 و فصل 2 نیز در دی 97 روی آنتن رفت.

پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر و حمید شریف زاده از بازیگرانی هستند که هم در فصل یک و هم در فصل 2 حضور داشتند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به این کار پیوستند. پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا، مهران نائل، صحرا اسداللهی، فرج الله گل سفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند.