آرشیو سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، شماره ۵۵۷۶
ورزش
۱۷

کوتاه از ورزش

رمضانی، سرپرست استقلال

سرپرست و معاون اقتصادی تیم فوتبال استقلال معرفی شدند. با حکم اسماعیل خلیل زاده، سعید رمضانی به عنوان سرپرست تیم فوتبال اسقلال معرفی شد. همچنین ستار همدانی پیشکسوت باشگاه استقلال به سمت معاون اقتصادی باشگاه استقلال منصوب شد.

4 وزنه بردار جدید در تیم ملی

محمدحسین برخواه چهار وزنه برداری که در مسابقات قهرمانی کشور وزنه زدند را به اردو دعوت کرد. مسعود چترایی، رضا روحی، مهدی امیری و صالح چراغی نفرات جدید اردویی هستند که قرار است از بیستم دی ماه برای حضور تیم ملی در سه مسابقه جام فجر، غرب آسیا و قهرمانی آسیا آغاز شود. پیش از این نسبت به اعلام لیست تیم ملی قبل از مسابقات قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی را هم داشت، انتقاد شده بود.

هافبک خارجی استقلال رسید

برنی ایبینی هافبک مهاجم 27 ساله نیجریه ای استرالیایی مدنظر باشگاه استقلال، دیروز وارد تهران شد. این بازیکن قرار است در صورت موفقیت در تست های پزشکی به تیم استقلال اضافه شود. او که سابقه حضور در تیم ملی استرالیا را هم دارد، در تیم های الامارات امارات، جونبوک موتورز کره جنوبی، ونکوور وایت کپس کانادا، سیدنی اف سی استرالیا، بروژ بلژیک و... بازی کرده است.

بازیکن سپاهان در نساجی

حامد بحیرایی، هافبک دفاعی تیم سپاهان به صورت قرضی به نساجی مازندران پیوست. بحیرایی دومین بازیکنی است که در تعطیلات نیم فصل از سپاهان به نساجی اضافه می شود. پیش از او، مهدی رحیمی، مدافع سپاهان هم به صورت قرضی به عضویت نساجی درآمده بود.

جریمه یک میلیونی نکونام

با توجه به شکایت باشگاه پرسپولیس از جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان مبنی بر مصاحبه وی با یکی از برنامه های تلویزیونی پس از دیدار برابر پرسپولیس که از نظر این باشگاه جملات نکونام به خصوص در استعمال کلمه ناحق را به نوعی نشر اکاذیت قلمداد کرده است، اعضای کمیته انضباطی پس از استماع استدلالات نماینده شاکی و دفاعیات نکونام و همچنین بازبینی فیلم، اعلام کرد مصاحبه سرمربی فولاد خوزستان را مصداق نشر اکاذیب دانسته و او را به مبلغ ده میلیون ریال جریمه نقدی به خاطر نشر اکاذیب محکوم کرد.

مهاجم استقلال در ذوب آهن

سجاد آقایی مهاجم جوان استقلال تهران به صورت قرضی راهی ذوب آهن اصفهان شد. سجاد آقایی در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر باشگاه های ایران هر وقت فرصت حضور در میدان را پیدا کرد، عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشت. او در لیگ برتر و جام حذفی سه گل برای استقلال به ثمر رساند، اما با توجه به ترافیک خط حمله استقلال و پس از مشورت با فرهاد مجیدی به صورت قرضی از این تیم جدا شد. آقایی در ابتدای لیگ بیستم به استقلال باز خواهد گشت.