آرشیو چهار‌شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸، شماره ۵۵۷۷
ورزش
۱۷

عالیشاه: نمی توانم اندازه ای برای شادی ام تعیین کنم

می خواهم امسال بهترین بازیکن پرسپولیس باشم

کاوه علی اسماعیلی

 امید عالیشاه درست مقابل در خروجی باشگاه پرسپولیس قرار داشت و تنها مانده بود برای بازیکنان این تیم دست تکان دهد و از جمع سرخپوشان جدا شود تا سرنوشت و آینده خود را در تیم های دیگری جست و جو کند اما به یکباره ورق برای امید چرخید و همه چیز عوض شد. البته گابریل کالدرون که این بازیکن را حدود یک ماه در فهرست قرمز خود وارد کرده بود و حتی اجازه نمی داد شماره 2 سرخپوشان از روی نیمکت، بازی ها را ببیند، از پرسپولیس رفت و دوران حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت پرسپولیس شروع شد.

همین اتفاق باعث شد همه چیز عوض شود و سرمربی جدید تیم از مدیران باشگاه بخواهد عالیشاه را حفظ کنند و او را به فهرست تیم برگردانند. به جای عالیشاه، این بار فرشاد احمدزاده بود که از پرسپولیس جدا شد و به فولاد خوزستان پیوست.

عالیشاه در این مورد به خبرنگار جام جم گفت: واقعا خوشحالم، خیلی خوشحالم و نمی توانم اندازه ای برای شادی ام در نظر بگیرم. من از ابتدای فصل تلاش کردم با وجود هر بی مهری که می بینم کارم را دنبال کنم. بازیکن حاشیه ای نبودم و نمی خواستم در پی هر اتفاقی، یک جنجال راه بیندازم و البته آدم جنجالی هم نیستم ولی سعی کردم به خاطر پرسپولیس هم شده، آرام باشم.

عالیشاه اضافه کرد: شاید در مورد من خیلی مسائل در آینده مشخص شود اما کاری نکردم که مستحق این اتفاقات باشم. با این حال تصمیمات کادرفنی را پذیرفتم و در پرسپولیس با هر شرایطی که بود ماندم. امروز هم خیلی خوشحالم که ماندنی شدم. می خواهم در بازی های باقیمانده فصل، بهترین عملکرد را داشته باشم و بهترین بازیکن پرسپولیس باشم. در واقع هر روز استرس داشتم و نمی دانستم چه اتفاقی قرار است رخ بدهد ولی امروز آزاد و سرشار از انگیزه هستم و می خواهم تا جایی که می شود، به تیم کمک کنم.

 این بازیکن ادامه داد: از گل محمدی، مسوولان باشگاه و البته هواداران پرسپولیس بی نهایت ممنونم که در این روزها بسیار به من کمک کردند. آنها نشان دادند پرسپولیسی هستند و قدر کسانی را که برای تیم زحمت کشیدند می دانند. نمی خواهم مصاحبه های طولانی یا جنجالی داشته باشم و فقط می خواستم بگویم امید عالیشاه در ادامه فصل به یک بازیکن متفاوت تبدیل خواهد شد و امیدوارم آنها هم با حمایت های خود به من کمک کنند تا در پرسپولیس یک مهره موثر باشم. ان شاءا... در کنار هم و با همدلی و یاری می توانیم یک قهرمانی دیگر به دست بیاوریم و این بار در کنار یحیی گل محمدی روی سکوی قهرمانی می رویم.