آرشیو سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸، شماره ۵۶۲۵
فرهنگ
۷

حالا که تعطیلات نوروز است و نمی شود برویم دید و بازدید ، می نشینیم و فیلم ایرانی می بینیم فیلم ها و سریال هایی که می توانید آنها را در شبکه نمایش خانگی پیدا کنید

ایرانی های همیشه به یاد ماندنی

لیلا: امروز پس از گذشت بیش از 20 سال، «لیلا» دیگر یک اثر فرهنگی ماندگار است. داستان زنی که با وجود زندگی آرام و عاشقانه اش به دلیل ناباروری تحت فشار مادر همسرش قرار می گیرد و با وجود اینکه رضا، همسرش مشکلی بابت این اتفاق ندارد، اما لیلا به اصرار مادر همسرش رضایت می دهد که برای رضا زن دومی بگیرند.

شب یلدا: «شب یلدا» را لازم نیست فقط در شب یلدا ببینید. هر شب دیگری هم که ببینید لذت اش را می برید. چون تاریخ انقضا ندارد. فیلمی عاشقانه که زندگی مردی به نام حامد را روایت می کند که باوجود علاقه بسیار به همسرش مهناز و فرزندش نازی، آنها را پس از ‏ده سال زندگی مشترک به خارج از کشور می فرستد‎.

اجاره نشین ها: طنزی که هوشمندانه و استاندارد باشد بعد از گذشت بیش از 20 سال باز هم مخاطبانش را می خنداند. «اجاره نشین ها» داستان خانه ای است که عده ای مستاجر دارد، اما وارث یا وارثانش مشخص نیستند. خانه نیازمند تعمیرات اساسی است ولی بی توجهی عباس آقا باعث می شود تا خانه بر سر ساکنانش فرو بریزد.

سرخ پوست: نیما جاویدی پنج سال بعد از ساخت فیلم «ملبورن» با دومین تجربه سینمایی خود موفقیت بزرگی کسب کرد.  «سرخ پوست» ماجرای یک زندان را در حدود سال 1346 روایت می کند که قرار است تخریب شود و زندانیان به زندان دیگری منتقل شوند، اما در این بین مشخص می شود که یک زندانی گم شده است.

سریال «کرگدن»: در میان آشفته بازار محصولات شبکه نمایش خانگی، «کرگدن» از همان روز اول توانست قلابش را تا حدودی درست بیندازد و مخاطب را به دنبال کردن ادامه قصه ترغیب نماید. ماجرا از این قرار است که پنج جوان، به واسطه مهارت هایشان وارد چالش آدرنالین می شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست.

سریال «هم گناه»: از جدیدترین محصولات شبکه نمایش خانگی با بازی بازیگرانی مشهور است که می توانند دل مخاطب را به دست بیاورند. آنطور که در خلاصه داستان این سریال آمده; خانواده صبوری  که در آرامش با هم زندگی می کنند، اما ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می کند.