آرشیو چهار‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، شماره ۴۶۵۲
صفحه آخر
۱۶
هشتگ روز (#همایون شجریان)

لحظه شماری می کنم برای کنسرت آنلاین

همایون شجریان، همزمان با عید سعید فطر، از ساعت 21 یکشنبه چهارم خرداد ماه، منتخبی از آلبوم های خاطره انگیز «نسیم وصل» و «با ستاره ها» را به صورت اختصاصی در تالار وحدت به شکل آنلاین اجرا می کند. این خبر باعث شد کاربران توییتر فارسی با داغ شدن هشتگ «همایون شجریان» دیدگاه های شان درباره این کنسرت را با دیگران به اشتراک بگذارند. آنچه می خوانید منتخبی از این توییت هاست. 

«دیشب بابا ابر می بارد رو گذاشته بود و اون شبی که رفتیم کنسرت سی رو تعریف می کردیم با هم، حالا الان همایون شجریان خبر کنسرت آنلاینشو پخش کرد. اصلا باورنکردنیه، فقط و فقط با صدای همایون جان شجریان»، «همایون شجریان بر صحنه ای به وسعت ایران»، «کنسرت آنلاین نسیم وصل یکشنبه 4 خرداد ساعت 21 از تلویزیون اینترنتی لنز که تا 14 خرداد قابل دسترسی است»، «عناصر طبیعی 4 بخش نیست؛ بلکه  5 بخشه: 1.آب 2.هوا 3.خاک 4.آتش 5.صدای همایون شجریان»، «همایون شجریان بزرگ ترین کنسرت آنلاین را در لنز ایرانسل در روز عید فطر برگزار می کند»، «یک ترک از همایون شجریان شنیدم زیبا بود، ایران من!»، «خداوندان اسرار از همایون شجریان رو گوش کنید خوبه»، «لحظه شماری می کنم برای کنسرت آنلاین جناب شجریان پسر»، «یه زمانی می شد با آهنگ (چرا رفتی) همایون شجریان گریه کرد»، «گو چه رازیست در این موج مه آلود نگاهت/ که تو چون باد پریشانی و مستی»، «چه عید فطری بشه امسال با صدای همایون شجریان، به به»، «کنسرت آنلاین بزرگ تر و کوچک تر مگه داره؟ الان یه تبلیغ دیدم نوشته بود همایون شجریان بزرگ ترین کنسرت آنلاین را برگزار می کند، یعنی باند اینترنتش پهن تره؟ یا باید با صفحه مونیتور بزرگ تر نگاهش کرد؟»، «کنسرت آنلاین همایون شجریان، رکورد تماشای محتوای آنلاین تا اینجا رو قطعا جابه جا می کنه»، «خب کنسرت لایو هفته آینده همایون شجریان می تونه همه غصه های این چند وقت ما رو بشوره ببره»، «من هیچ ندانم که مرا آنکه سرشت/ از اهل بهشت کرد یا دوزخ زشت/ جامی و بتی و بربطی بر لب کشت/ این هر سه مرا نقد و تو را نسیه بهشت»، «کنسرت آنلاین همایون شجریان، اجرای قطعات منتخب آلبوم های نسیم وصل و با ستاره ها، دوتا از آلبوم های تمام ایرانی همایون تو دهه هشتاد، آقا خیلی منتظریم» و «مژده میدم که یکشنبه 

4 خرداد ساعت 9 شب به مناسبت عید فطر همایون شجریان قراره بزرگ ترین کنسرت آنلاینی که تا الان تو ایران برگزار شده رو برگزار کنه.»