آرشیو پنج‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، شماره ۵۶۶۶
ورزش
۱۷

فوتبال اروپا

کوتینیو آماده بازی شد

فیلیپ کوتینیو، هافبک برزیلی بایرن مونیخ در روزهای تعطیلی فوتبال به دلیل کرونا، به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پای راست زیر تیغ جراحان قرار گرفت. حالا بیلد گزارش داده که  این هافبک برزیلی دوران آسیب دیدگی خود را پشت سر گذاشت و به تمرینات گروهی بایرن برگشته است. این بازیکنبه احتمال زیاد در دیدار بعدی بایرن به میدان نرود اما برای دیدار حساس برابر دورتموند آماده خواهد شد.

مانژوکیچ در راه ترکیه

ماریو مانژوکیچ در فصل نخست حضور خود در الدحیل نتوانست انتظارات را برآورده کند و ظاهرا باشگاه قطری از عملکرد او راضی نیست. طبق اعلام استاد الدوحه، مانژوکیچ به گالاتاسرای نزدیک شده و قرار است با یونس بلهنده، مهاجم مراکشی گالا معاوضه شود. گفته می شود باشگاه ترکیه ای علاقه زیادی به جذب مانژوکیچ دارد و از طرف دیگر هم الدحیل هم دوست دارد که بلهنده را که تجارب زیادی در فوتبال اروپا دارد جذب کند.

پیانیچ مشتری جدید پیدا کرد

از چند هفته پیش خبرهای متفاوتی درباره احتمال پیوستن میرالم پیانیچ هافبک یوونتوس به بارسلونا به گوش می رسد. در این میان گفته می شود یووه برای موافقت با انتقال بازیکن خود به نیوکمپ دو شرط دارد. یکی از این شروط معاوضه پیانیچ با آرتور ملو، هافبک کاتالان هاست، اما این بازیکن برزیلی علنا گفته که تمایلی به ترک این باشگاه ندارد. بارسلونا هم نمی تواند او را مجبور کند به تورین برود. شرط دوم یووه، پرداخت رقمی حدود 50 میلیون یورو است که با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده برای باشگاه بارسلونا، بعید به نظر می رسد این باشگاه حاضر به پرداخت چنین رقمی باشد. همین مساله سبب شده که باشگاه پاری سن ژرمن به فکر جذب هافبک ملی پوش بانوی پیر بیفتد. طبق گزارش نشریه پاریزین فرانسه، مدیران قهرمان لوشامپیونه از طریق یک تماس تصویری با مدیر برنامه های پیانیچ، پیشنهاد خود را به او ارائه کرده اند.

لاتزیو در فکر تمدید با اینزاگی

سایت «فوتبال ایتالیا» خبر داد که باشگاه لاتزیو برای تمدید قرارداد اینزاگی، سرمربی خود پا پیش گذاشته است. مسوولان لاتزیو با توجه به کسب نتایج خوب در دوران مربیگری اینزاگی قصد دارند این سرمربی ایتالیایی را برای طولانی مدت نگه دارند. بنا بر این گزارش، لاتزیو پیشنهاد تمدید قرارداد اینزاگی برای 3 فصل آینده را داده است. دستمزد این مربی در قرارداد جدیدش سالانه 5/2 میلیون یورو خواهد بود.

غول های انگلیس به دنبال ترائوره

آدام ترائوره با بازی های درخشان این فصل خود در ولورهمپتون، مشتریان زیادی در لیگ جزیره به پیدا کرده است. این هافبک ساحل عاجی این فصل 6گل برای ولوز به ثمر رسانده است. در همین راستا، سایت اسپورت گزارش داد تیم های لیورپول، منچستریونایتد و منچسترسیتی به دنبال این بازیکن هستند.