آرشیو یک‌شنبه ۸ تیر ۱۳۹۹، شماره ۷۳۷۹
صفحه اول
۱

سلام ایران

هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم. با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظر مردم

درج علامت سیب سلامت بر روی کالاهای زیان آور/ سلیمان بلغار: اگر در کلیه اقلام و کالاهای دارویی و غذایی نشان سیب سلامت درج شده به این معناست که مورد تایید سازمان غذا و داروست. اما متاسفانه برخی مواد غذایی را می بینیم که برای سلامتی زیان دارد اما با این حال نشان سیب سلامت هم دارد. چرا باید دوگانگی وجود داشته باشد؟

جلوی تبلیغ و چسباندن برچسب روی دیوار و در منازل را بگیرید/ مسعود سوری: کل دیوار های شهر شده تبلیغ باربری، ایزوگام و تخلیه چاه که چهره خانه ها و شهر را بسیار زننده کرده اند. بنده هرهفته جلوی در خانه را تمیز می کنم و هفته بعد این برچسب ها را روی دیوار می چسبانند.راه های دیگری هم برای تبلیغ وجود دارد. لطفا مسئولین جلوی چسباندن این تبلیغات بر روی در و دیوار منازل را بگیرند.

مشکل جدی برای خوراک طیور/ حسین محمدی فرد نماینده مرغداران ابهر: به عنوان تولیدکننده گوشت سفید، مرغ گوشتی درحال حاضر برای تهیه خوراک طیور مشکل جدی داریم. قیمت سویا را 6000 تومان اعلام کردند، با این وضعیت خیلی از مرغداری ها به سمت ورشکستگی وتعطیلی می روند، تقاضای رسیدگی را داریم.