آرشیو یک‌شنبه ۸ تیر ۱۳۹۹، شماره ۳۷۵۲
ورزش
۱۱

خبر

اصغر  حاجیلو  آزاد  شد

مدیر آکادمی باشگاه استقلال با برطرف شدن مشکلش، آزاد شد. به گزارش ایسنا، اصغر حاجیلو، مدیر آکادمی باشگاه استقلال که با شکایت جواد نکونام و به اتهام نشر اکاذیب، محکومیت قطعی گرفته و در نتیجه اجرا نشدن حکم محکومیتش، بازداشت شده بود، پس از حضور در دایره اجرای احکام دادسرا و با برطرف شدن مشکل، آزاد شد. بازداشت مدیر آکادمی باشگاه استقلال در نتیجه پرداخت نشدن مبلغ محکومیت قطعی قضائی از سوی حاجیلو انجام شده بود. به گفته برخی منابع، جواد نکونام با وساطت مسئولان فدراسیون فوتبال رضایت داده است. حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی سابق باشگاه استقلال و برادرزاده اصغر حاجیلو، در گفت وگو با ایسنا این خبر را تایید و اعلام کرد اصغر حاجیلو از دادسرا خارج شده است و مشکلی در این باره وجود ندارد.

آژاکس خواستار جذب علیرضا جهانبخش شد

به گزارش تلگراف، علیرضا جهانبخش از زمان رفتن از آلکمار به برایتون در لیگ برتر نتوانست جایگاه مناسبی برای خود داشته باشد و در 34 بازی حرفه ای فقط دو بار گل به ثمر رسانده است. جهانبخش در این فصل فقط هشت بازی در لیگ برتر انجام داده و با گذشت دو سال از قرارداد، می تواند زمان مناسبی برای فروش او برای باشگاه برایتون در نظر گرفته شود. این بازیکن 26 ساله این بار تمایل دارد راهی آژاکسی شود و این تیم هلندی نیز قصد دارد او را به عنوان جانشینی برای حکیم زیاش در نظر بگیرد که با جدایی از این تیم راهی چلسی شد. برایتون با یک پیروزی بزرگ مقابل آرسنال و تساوی چشمگیر مقابل لستر از منطقه سقوط خارج شده و اکنون با هفت بازی باقی مانده شش امتیاز بالاتر از منطقه سقوط دارد و تقریبا خیالش راحت است که در لیگ برتر می ماند. 

واکنش کمیته داوران  به پست جنجالی مجیدی

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود به شایعه ای مبنی بر رابطه غیر فوتبالی جواد نکونام و مهدی سیدعلی، داور دیدار فولاد و استقلال دامن زد که شبهه های مختلفی را در این باره به وجود آورد. یکی از جمله هایی که مجیدی در این پست آورده «کار در شهرداری به کمک آقای فامیل...!» بود که با توجه به شاغل بودن سیدعلی در شهرداری می توان برداشت کرد که مجیدی به صورت غیرمستقیم به این داور طعنه زده است. اسماعیل صفیری، رئیس کمیته داوران، در گفت وگو با ایسنا درباره این پست و واکنش سیدعلی گفت: داوران ما و به ویژه سیدعلی حق مصاحبه در این باره را ندارند و اگر تهمتی زده شده باشد، آن را از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری خواهیم کرد. داوران ما نباید خود را در این موضوعات دخالت دهند و باید تمرکزشان را روی قضاوت بگذارند.