آرشیو دو‌شنبه ۹ تیر ۱۳۹۹، شماره ۳۷۵۳
حوادث
۱۰

رخداد

دستگیری قاتل مادرکش

فردی که در شهر کاکی شهرستان دشتی به علت اعتیاد به موادمخدر، مادر 75 ساله خود را به قتل رسانده بود، شناسایی و دستگیر شد. سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر، در تشریح این خبر اظهار کرد: در ساعت 16 روز جمعه در پی کسب خبری مبنی بر وقوع قتل عمد در شهر کاکی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان دشتی سریعا به محل حادثه اعزام شدند. او اظهار کرد: ماموران با حضور در محل جنایت و بررسی های اولیه دریافتند، مردی جوان که معتاد به مصرف موادمخدر صنعتی شیشه است، مادر خود را در منزلش مورد ضرب و شتم قرار داده و او را به قتل رسانده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از هماهنگی با مقام قضائی، قاتل در محل وقوع حادثه دستگیر شد، عنوان کرد: قاتل پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

8 کشته؛ نتیجه سرعت زیاد خودروها در جاده

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: متاسفانه شامگاه شنبه تصادفی خونین در محور مواصلاتی شهرستان مشگین شهر هشت کشته و یک نفر مجروح بر جای گذاشت. سرهنگ سیدمحمد صفوی گفت: این حادثه دلخراش بر اثر برخورد شاخ به شاخ پژو پارس با پژو 405 مابین روستای کنگرلو و بخش مرادلو از توابع شهرستان مشگین شهر رخ داده است. به گفته او، تاکنون پنج نفر از سرنشینان هر دو خودرو سرصحنه و سه نفر نیز در بیمارستان و مراکز درمانی که اعزام شده بودند، جان باختند و همچنین یک نفر دیگر نیز مجروح شده که حال این فرد نیز وخیم گزارش شده است.

او با اشاره به اینکه بررسی های کارشناسی این حادثه در حال انجام است، گفت: بررسی های ابتدایی حکایت از سرعت زیاد خودروها داشته است.

کلاهبرداری میلیاردی  با فروش آپارتمان

فرمانده انتظامی استان همدان از شناسایی و دستگیری فردی به اتهام هشت فقره کلاهبرداری به ارزش 70 میلیارد ریال خبر داد.

سردار کامرانی صالح اظهار کرد: درپی ارجاع پرونده ای تحت عنوان فروش مال غیر به پیوست قرارداد پیش فروش آپارتمان در پلیس آگاهی همدان، شاکیان اعلام کردند، فردی که در امر ساخت وساز آپارتمان فعالیت دارد با احداث آپارتمان در یکی از مناطق شهر اقدام به پیش فروش هر واحد به چند نفر کرده و مبلغ هنگفتی حین تنظیم قرارداد از مال باختگان دریافت کرده و با وعده و وعیدهای دروغین آنها را فریب داده و از همدان متواری شده است. او افزود: به دلیل تعداد زیاد شاکیان، رسیدگی به پرونده در دستور کار قرار گرفت و خانواده و افرادی که با متهم در ارتباط بودند، شناسایی شدند و با به کارگیری شگردهای پلیسی، محل اختفای متهم در یکی از شهرستان های هم جوار مشخص شد.

سردار کامرانی صالح ادامه داد: ماموران با اخذ نیابت قضائی به این شهرستان رفتند و با تحقیقات میدانی در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهم در مواجهه با دلایل، مدارک و مستندات به هشت فقره کلاهبرداری به مبلغ 70 میلیارد ریال در سطح شهر همدان اعتراف کرد و با قرار قانونی روانه زندان شد.