آرشیو سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹، شماره ۹۸۰۰
سیاسی
۲

ناظمی اردکانی : نامه موسوی خوئینی «پررویی سیاسی» بود

دبیر کل جامعه اسلامی مدیران با اشاره به اینکه موسوی خوئینی  سال ها دراین کشور صاحب مسئولیت بود،گفت: در ادبیات سیاسی این رفتارها را فرار به جلو، فرصت طلبی و پررویی سیاسی تعبیر می کنند.

محمد ناظمی اردکانی دبیر کل جامعه اسلامی مدیران و عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت وگو با مهر، درباره نامه اخیر موسوی خوئینی  به رهبر معظم انقلاب، گفت: به شکرانه الهی، به گواه نظرات کارشناسان داخلی و خارجی، امروز در عرصه جهانی و منطقه ای علی رغم تحریم های ظالمانه و فشارهای قدرت شیطانی آمریکا، جمهوری اسلامی ایران مقتدرتر از هرزمانی توانسته است باعزت و سربلندی روی پای خود بایستد و علی رغم همه بی عقلی ها و ناکارآمدی های برخی از مسئولان، دولتمردان و مدیران نالایق با هدایت های حکیمانه و خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب و همت مردم فهیم و انقلابی، پیشرفت های شگرف در عرصه های علمی، اقتصادی، دفاعی و فرهنگی رقم بزند.

وی افزود: اینک ایران پس از فرازوفرودهای 40ساله پس از پیروزی انقلاب سربلندتر از همیشه پیروز میدان است و برای رسیدن به قله های پیشرفت، افق 50 ساله برای خود ترسیم می کند.

دبیر کل جامعه اسلامی مدیران تاکید کرد: در این وادی دشمنان اسلام و نظام، انقلاب و مردم، هر اقدامی که توانسته اند با هر میزان هزینه و از هر طریق ممکن انجام داده اند اما با توجه به عنایت الهی و تفکر راهبردی، نافذ، هوشیارانه رهبر فرزانه و مقاوم انقلاب، تمام این توطئه ها با شکست مواجه شده است. کارآمدی بخش های مختلف نظام در برهه های مختلف به اثبات رسیده و هر کس باید پاسخگوی وظایف خود باشد.

ناظمی اردکانی اظهار داشت: دراین بین باوجود تمام برهان های واضح برای مردم و علی الخصوص خواص سیاسی در مورد شرایط روز کشور، نامه موسوی خوئینی  به نوعی خنجر از پشت زدن است. متاسفانه در تاریخ اسلام چنین چهره هایی را کم نداشته ایم، چهره هایی که در کسوت اسلام و انقلاب در مسیر      دشمن قسم خورده و یا نفس اماره خود قرارگرفته اند.

وی تصریح کرد: این نهایت بی صداقتی و بی انصافی است، که او (موسوی خوئینی) و جریان سیاسی منتسب به وی بالاترین مناسب حاکمیتی در نظام اجرایی، قضائی و تقنینی در سال های متمادی پس از پیروزی انقلاب اسلامی داشته باشند و امروز که ضعف، قصور و ناکارآمدی دولتمردان فعلی و مجلس قبل باعث شده تورم، گرانی، سختی معیشت، بی عدالتی، فساد، بی اعتمادی و ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی به وجود آید به جای پاسخگویی و عذرخواهی انگشت اتهام را به سمت ارکان نظام بگیرند.

این فعال سیاسی گفت: در ادبیات سیاسی این رفتارها را فرار به جلو، فرصت طلبی و پررویی سیاسی تعبیر می کنند که متاسفانه آن هم در کسوت روحانیت و از زبان کسی که سوابق تعریف شده در نظام و انقلاب داشته، به دوراز انتظار ملت مومن، بزرگ و شهیدپرور و عامل خشم انقلابی آنان است.

ناظمی اردکانی تصریح کرد: درصورتی که اگر مقام معظم رهبری در پی شکست های متعدد در سیاست داخلی و خارجی و سایر عرصه ها از آنان حمایت نمی کردند و دستشان را نمی گرفتند، امروز آن ها امکان سر برآوردن نداشتند و در بین مردم جایگاه خود را به کلی از دست می دادند، کما اینکه امروز دیگر آبرویی ندارند. جایگاهی که با توجه به عملکرد 7 ساله مدیران دولت فعلی و شرایط موجود صرفا به جهت تنفیذ رهبری همچنان مشروعیت دارد اما مقبولیت آن به شدت کاهش یافته است.