آرشیو سه‌شنبه ۲۵‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۷۴۴۴
صفحه اول
۱

سلام ایران

هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم. با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075  021

پیامک: 3000451213

نظر مردم

زحمت و تلاش مربیان پیش دبستانی/  لطفا در مورد سال ها زحمت و تلاشی که مربیان پیش دبستان ضمیمه دولتی بعد ازسال 91 در مدارس دولتی کشیدند هم بررسی شود، لطفا کاری کنید عمر وجوانی و تلاش و علاقه ما بی ثمر نماند.

مشکل حاشیه نشینی در بهمنشیر / جمعی از اهالی محل: چرا مناطق حاشیه نشین بهمنشیر فاقد امکانات رفاهی شهری است، شب که وارد ذوالفقاری می شوید یاد زمان جنگ و جنگ زدگی می افتید، نه روشنایی، نه آسفالت ونه... پس  بودجه منطقه آزاد اروند کجاها خرج شد؟ چرا باید جاده ساحلی  بهمنشیر متوقف شود. لایروبی آن فقط شعار مسئولان بود؟ تقاضا داریم جهت ساحل سازی منطقه سده که جولانگاه معتادان و سارقان شده اقدامی عاجل مبذول فرمایند.

بعد از 5 ماه از تحویل خودرو پلاک نمی دهند/ آخر سال 97 خودرو ثبت نام کردم. بعد از گذشت یک سال،  قرار بود اواخر سال 98 خودرو را تحویل دهند، که تحویل ندادند. در اردیبهشت سال 99 خودرو را تحویل دادند و الان مدت 5 ماه است که پلاک نمی دهند. خواهشمندم مسئولان پاسخگو باشند.