آرشیو سه‌شنبه ۲۵‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۷۴۴۴
سیاسی
۲

با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره)

مراسم عزاداری روز شهادت حضرت امام سجاد علیه السلام برگزار شد

در سالروز شهادت حضرت امام علی بن الحسین زین العابدین علیه السلام، مراسم سوگواری و عزاداری در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در این مراسم که به علت رعایت ضوابط بهداشتی بدون حضور جمعیت برگزار شد، شش نفر از ذاکران اهل بیت علیهم السلام به ذکر مصیبت و مرثیه سرایی پرداختند.

 انتصاب نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجت الاسلام روحانی نژاد را به نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت الاسلام آقای حاج حسین روحانی نژاد دام توفیقه

در پی درگذشت جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای رسولی محلاتی رحمه الله علیه و به شیوه حکم امام راحل رضوان الله علیه جنابعالی را که سال ها در بنیاد مسکن به خدمت اشتغال داشته اید، به نمایندگی خود در آن نهاد انقلابی منصوب می کنم. هدف از تشکیل این نهاد کمک به امر مسکن قشرهای محروم و آسیب دیدگان از بلایای طبیعی است. امید است حضور شما به مدیران بنیاد مسکن در این مقصود کمک کند. توفیقات همگان را از خداوند متعال مسالت می کنم.

 سیدعلی خامنه ای / 24 شهریور 1399

 
رهبر انقلاب به مناسبت هفته دفاع مقدس سخنرانی می کنند

در آستانه هفته دفاع مقدس، رهبر انقلاب روز 31 شهریور از طریق ارتباط تصویری سخنرانی خواهند داشت.به گزارش  فارس، 31  شهریور از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در سراسر کشور تجلیل می شود. قرار است در این مراسم رهبر معظم انقلاب به صورت ویدیوکنفرانسی از یک میلیون رزمنده تجلیل کنند.