آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۵۴۵۵
زندگی
۱۳

حق با شماست

# حقوق - قدیمی

حسینی از ارومیه:بسیاری از سازمان ها، اداره ها و واحدهای تولیدی برای این که افزایش حقوق زیادی به کارکنان خود ندهند، مزایا و اضافه کارها را حذف کرده اند و عملا حقوق سال قبل را پرداخت می کنند.

# مسکن - اولی

 جمعی از شهروندان:چرا بانک مسکن، وام های زوج های مسکن اولی را که موعد آنان سر آمده برای پیش خرید مسکن در اختیار متقاضیان قرار نمی دهد تا در حوزه تولید مسکن نیز با ورود سرمایه ها جدید رونقی صورت گیرد و همچنین کمکی باشد به زوج های جوان برای خرید خانه؟

# چراغ - تعمیر

 مهردادی از تهران: چراغ راهنمایی و رانندگی در خیابان امیر کبیر، چهارراه کاج در منطقه 22 و چهارراه سرچشمه یکباره از ثانیه شمار عدد 15، زرد می شود و همین امر باعث جریمه های سنگین یا تصادف می شود. خواهشمندیم مسوولان رسیدگی کنند.

# دلار - قیمت

 سماواتی از تهران:قیمت دلار پایین آمده، ولی برخی اقلام با جهش دو برابری مواجه شده است، بسته های چای در یک ماه چند برابر افزایش قیمت داشته اند. چرا؟

# خیابان - تاریکی

 کشاورز از تهران: نبود روشنایی از اول خیابان باهنر تا انتها در شهریار باعث تاریکی خیابان ها شده است که متاسفانه به همین علت دزدی وزورگیری افزایش داشته است.

# پارکینگ - اصفهان

 مرتضوی از اصفهان: یکی از بزرگ ترین مشکلات عمده استان اصفهان که همیشه پذیرای گردشگران است، کمبود پارکینگ است. خواهشمندیم مسوولان اقدامی کنند.

# امیریه - امکانات

 امیری از دامغان:منطقه گردشگری امیریه دامغان، بدون امکانات رفاهی مانند سرویس های بهداشتی و آسفالت مناسب است. این درحالی است که با توسعه گردشگری می توان مشکل اشتغال را نیز برطرف کرد.

# خیرآباد - امکانات

 سبزعلی از تهران:روستای خیرآباد استان زنجان و روستاهای اطراف آن از نبود آسفالت مناسب و ایمن و روشنایی جاده رنج می برند و سال هاست منتظر نگاه استانداری به این منطقه هستیم.