آرشیو شنبه ۷ دی ۱۳۹۸، شماره ۳۶۰۸
ورزش
۱۴

فوتبال

دستیار استراماچونی: مشکل ما در استقلال هرگز پول نبود

دستیار آندره آ استراماچونی در استقلال می گوید مشکل آنها در این باشگاه هرگز پول نبوده است. سباستین لتو در گفت وگو با سایت ایتالیایی «توتو مرکاتو وب» در واکنش به بیانیه اخیر باشگاه استقلال که پایان همکاری با آندره آ استراماچونی را اعلام کرد، گفت: شرایط آندره آ استراماچونی برای ادامه همکاری با باشگاه استقلال دقیقا همان شرایط قبلی بود؛ از جمله شرایطی که در اول فصل وضع شده بود که هیچ کدام اجرا نشد.او افزود: ما دو روز پیش کار خود را برای برنامه آماده سازی و سازماندهی تیم پس از بازگشت از تعطیلات نیم فصل از سر گرفته بودیم و مطمئن بودیم که با اشتیاقی فراوان به تهران بازخواهیم گشت؛ اما رفتاری متفاوت از سوی برخی اعضای باشگاه، توافق برای ادامه همکاری را به خطر انداخت. این واقعا جای تاسف دارد که نمی توانیم کارمان را در استقلال از سر بگیریم؛ تیمی که به صدر جدول لیگ برتر رساندیم و در کورس قهرمانی بود و در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد.دستیار استراماچونی صحبت هایش را این طور به پایان برد: به شما این اطمینان را می دهم که ما برای بازگشت به استقلال از هر مشکلی گذشتیم؛ اما هرگز نمی گویم که مشکل ما پول بود. اگر کسی بگوید که مشکل ما پول بود، فقط از این ترفند برای پوشاندن موارد دیگر استفاده کرده است.

موافقت ترابزون اسپور با فروش حسینی به بوندس لیگا یا سری A

باشگاه ترابزون اسپور موافق فروش مجید حسینی به یکی از تیم های مطرح اروپایی در ماه ژانویه 2020 است. به گزارش سایت 61Saat ترکیه، دو تیم هرتابرلین آلمان و ساسولوی ایتالیا با ارائه پیشنهادهای 2.5 میلیون یورویی برای جذب مجید حسینی از ترابزون اسپور تلاش می کنند. هم اکنون این مدافع ایرانی که دومین فصل حضورش در ترابزون اسپور را سپری می کند، جدی ترین گزینه فروش این تیم در ماه ژانویه است. بر اساس این گزارش، سران باشگاه ترابزون اسپور موافق فروش مجید حسینی هستند؛ اما می خواهند با افزایش قیمت این بازیکن درآمد بیشتری را کسب کنند. 

پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر شد

در چارچوب بازی های معوقه لیگ برتر، عصر روز گذشته، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با تک گل وحید امیری از سد نساجی گذشت و به صدر جدول رده بندی لیگ رسید. در این بازی شاگردان کالدرون در نیمه دوم، روی اخراج محسن ربیع خواه 10 نفره شدند، ولی بااین حال از تک گل سه امتیازی شان محافظت کرده و بازی را با همان نتیجه به پایان رساندند. سرخ های تهران حالا به لطف بردهای متوالی ای که اخیرا به دست آورده اند، با کسب 34 امتیاز از 16 بازی صدرنشین شده اند. البته اگر امروز سپاهان موفق شود در آبادان از سد صنعت نفت بگذرد، به دلیل آنکه تفاضل گل بهتری نسبت به پرسپولیس دارد، می تواند جای این تیم را در صدر بگیرد؛ هرچند که شاگردان امیر قلعه نویی به خوبی می دانند چه کار دشواری در پیش دارند.