آرشیو سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸، شماره ۵۶۲۵
رسانه
۱۱

آخرین نوروز قرن در خانه

شراره داودی

همیشه این موقع ها، وقتی سال قبل بارو بندیلش را جمع می کرد و منتظر رسیدن سال جدید بودیم، همه چیز حال و هوای بهاری می گرفت و چشم انتظار بودیم برای نو شدن سال. اما امسال اوضاع کمی فرقی می کند، قرنطینه خانگی به دلیل شیوع کرونا باعث شده خیلی حال و هوای نوروز نداشته باشیم، اما باید کمی خودمان را جمع و جور کنیم و از در خانه ماندن های اجباری و لازم لذت ببریم. اگر تا قبل از این برای بازی های کامپیوتری و موبایلی وقت چندانی نداشتید، این روزها، فرصت مناسبی برای کسب تجربه و امتیاز است، پس دست به کار شوید که موا د لازمش همان گوشی موبایلی ست که همیشه به همراه دارید! در مجازیست برایتان چند بازی آنلاین را معرفی کرده ایم که کارتان برای پیدا کردن یک بازی راحت کرده باشیم!

شبیخون

«شبیخون» یک بازی آنلاین در سبک استراتژی است. شما در این بازی باید مقر فرماندهی خود را مدیریت کنید و استحکامات دفاعی پرقدرت بسازید تا در برابر هجوم دشمن ایستادگی کنید.

هزینه:   رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل:   اندروید

حجم دانلود:    77 مگابایت

سبک:    استراتژی

منچرز

این بازی آن قدر خوب تک تک جزئیات دنیای منچ را پیاده کرده که می تواند تمام اعضای خانواده را سرگرم کند. در اینجا همان کاری را می کنید که قبلا با منچ های فیزیکی انجام می دادید. در هر مسابقه چهار بازیکن حضور دارند و به هر کدام از آنها چهار مهره داده می شود. حالا با آوردن تاس 6 می توانید مهره ای را وارد مسابقه کرده، طول زمین را طی کنید و به انتها برسید. با رسیدن هر چهار مهره به نقطه های مشخص شده، برنده بازی می شوید.

هزینه :  رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل: IOS و اندروید

حجم دانلود: 55 مگابایت

سبک: خانوادگی

کوییز آف کینگز

اگر ده سال پیش برای افزایش اطلاعات عمومی خود نیاز داشتید کتاب های مختلف بخوانید، حالا با کوییز آف کینگز می توانید یک تیر و دو نشان بزنید. هم سرگرم شوید و هم اطلاعات تان را افزایش دهید.  در بازی آنلاین کوییز آف کینگز بازیکن ها در شاخه های مختلف مثل ادبیات، ورزش، سرگرمی، هنر ،   سینما   از یکدیگر سوال می پرسند و هر کس بیشتر جواب درست بدهد برنده می شود.

هزینه:   رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل:    IOS و اندروید

حجم دانلود:   54 مگابایت

سبک:   کلمات و دانستنی ها

دبرنا

 اگر بازی قدیمی و دورهمی دبرنا را یادتان باشد، حالا دبرنای موبایلی هم همان قوانین را دارد، با این تفاوت که هرکجا باشید می توانید به صورت آنلاین با بیش از 30 نفر بازی و رقابت کنید.

هزینه:   رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل:    IOS و اندروید

حجم دانلود:   44 مگابایت

سبک:   خانوادگی

پسرخوانده

در پسرخوانده استراتژی اهمیت زیادی دارد. در بازی از میان شخصیت هایی که دارید باید سه نفر را انتخاب کرده و با آنها به جنگ های نوبتی با رقیب می روید. نکته اینجاست در بازی همان قدر که پیشرفت کارت هایتان مهم است، به همان اندازه نیز استراتژی هایی که هنگام نبردها استفاده می کنید اهمیت خواهد داشت. ترکیب این ویژگی با طراحی عالی شخصیت ها، محیط ها و موسیقی زیبا باعث شده تا پسرخوانده یکی از خوب های آنلاین بین عناوین داخلی باشد.

هزینه:  رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل:  اندروید

حجم دانلود:   81 مگابایت

سبک:    استراتژی

اتاق جنگ

بازی «اتاق جنگ» نسخه بومی شده ای از بازی War Inc  است که با ایجاد تغییراتی در آن و هماهنگ شدن با فرهنگ داخلی، یک تجربه متفاوت از بازی استراتژیک را به وجود می آورد. در این بازی با فناوری های آینده و جنگ جهانی سوم روبه رو هستید که باید با ساختن برج های مستحکم و آماده کردن ارتش خودتان برای به دست آوردن منابع ارزشمند با دشمن نبرد کنید.

هزینه:    رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل:    اندروید

حجم دانلود:    95 مگابایت

سبک:    استراتژی

 سفره چی

حتی اگر به آشپزی علاقه ای نداشته باشید، «سفره چی» می تواند توجهتان را جلب کند. تمرکز بازی روی پختن غذاست و خودتان باید با گذاشتن مواد اولیه در ظروف مختلف غذا را آماده کنید. البته آن قدرها هم دست تان باز نیست، اما همین که سفره چی تمام تمرکزش را روی مدیریت رستوران نگذاشته و توجه بیشتری به آشپزی کرده، باعث شده تا بازی نسبت به کلیشه های این روزهای مدیریت حرف جدیدی برای گفتن داشته باشد.

هزینه:    رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل:   اندروید

حجم دانلود:   78 مگابایت

سبک:    سرگرمی

مارکرفت

«مارکرفت» همان مار و پله خودمان است که خیلی های مان با آن خاطره داریم، حالا می توانید با افراد مختلف به صورت آنلاین مار و پله بازی کنید و از آن لذت ببرید.

در قسمت آنلاین به طور تصادفی سه حریف برای شما پیدا می شود و رقابت در بازی برای کسب جایزه آغاز می شود، یادتان باشد که شروع هر بازی، هزینه ورودی مشخصی دارد که به صورت نزولی مرتب شده است و قطعا با افزایش هزینه ورودی جایزه و سطح رقیبان بالا می رود.

هزینه: رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل: IOS و اندروید

حجم دانلود: 44 مگابایت

سبک:   خانوادگی

فوتبال فانتزی

بازی فوتبال فانتزی براساس نتایج واقعی یک لیگ است. شما تیمی متشکل از بازیکنان واقعی را که در آن دوره مسابقات بازی می کنند انتخاب و آنها را در مسابقات مختلف مدیریت می کنید. شما در هر راند براساس عملکرد بازیکنان انتخاب شده در بازیها، امتیاز کسب می کنید. همچنین شما می توانید در بازی های دوستانه شرکت کنید و با دیگر شرکت کنندگان آنلاین رقابت کنید.

هزینه: رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل:   IOS و اندروید

حجم دانلود:    9 مگابایت

سبک:    ورزشی

دریفت

اگر اهل ماشین سواری و مسابقه باشید، «دریفت» انتخاب مطمئنی برایتان خواهد بود. ماشین تان را انتخاب می کنید، به شکلی که دلتان خواست آن را اسپرت کنید  و حالا وقت زدن به جاده است! تمام مسابقات دریفت در محیطی شهری برگزار می شوند و با هدف «اول شدن» پا به میدان رقابت ها می گذارید. البته به جز دور مسابقه ای آنلاین، می توانید مرحله داستانی را انتخاب کنید و با شخصیت های داستان مسابقه بدهید.

هزینه:  رایگان (پرداخت درون برنامه ای)

سیستم عامل:   IOS و اندروید

حجم دانلود:    111 مگابایت

سبک:  رانندگی