آرشیو پنج‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹، شماره ۷۳۵۳
حوادث
۱۴

اخبار

دستگیری ماساژورهای متخلف در قم

گروه حوادث / 3 مرد که با راه اندازی یک گروه ماساژور در قم به زنان خدمات ماساژ ارائه می دادند دستگیر شدند.

به گزارش روابط عمومی دادسرای مرکز استان قم، پس از وصول گزارش هایی مبنی بر انجام ماساژ برای جنس مخالف توسط یک تیم چند نفره، موضوع در دستور کار واحد رصد و شناسایی قرارگاه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی دادسرای مرکز استان قم قرار گرفت و پس از بررسی دقیق مشخص شد تیم مذکور بجز جرایم اخلاقی، جرایم دیگری نیز مرتکب شده اند که پس از دریافت دستور قضایی طی عملیاتی با حضور عوامل پلیس امنیت اخلاقی از دو کارگاه متعلق به این تیم مقدار یک هزار لیتر مشروبات الکلی و یک دستگاه تقطیر الکل کشف شد. متهمان پس از دستگیری، برای تشکیل پرونده قضایی به دادسرا اعزام شدند.

واکنش فرمانده پلیس پایتخت به دستگیری پسر پارکورکار

گروه حوادث / فرمانده انتظامی پایتخت، پلیس فتا را عامل دستگیری پسر پارکورکار معرفی کرد.

 به گزارش سایت پلیس، سردار حسین رحیمی درباره این پرونده گفت: این پسر جوان که فیلم های خود را در اینستاگرام به نمایش گذاشته بود از سوی پلیس فتا بازداشت شده است. ما با ورزش پارکور مشکلی نداریم و یکی از ورزش های خوب، مفرح و بانشاط است؛ اما با رفتارهای هنجارشکنانه، مبتذل و ناشایست این پسر و دختر همراهش مخالفیم و قطعا پلیس و دستگاه قضایی با این فرد و همراهش به صورت قاطع برخورد خواهد کرد. رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: در جمهوری اسلامی هیچ فردی حق ندارد که رفتار ناشایست و ناصالحی را از خود بروز دهد، ما با نوع ورزش این افراد مخالف نیستیم، چون برخی این طور برداشت می کنند که ما با نوع ورزش مخالفیم. اما اصلا چنین چیزی نیست اما رفتار ضد اخلاقی این 2 نفر قطعا مستحق برخورد است. فردی که دستگیر شده در بازداشت پلیس است و فرد همراهش نیز بزودی دستگیر خواهد شد.

قاتلان مرد تهرانی در یزد به دام افتادند

گروه حوادث/ مردان شرور که در جریان درگیری خیابانی مرد جوانی را با قمه به قتل رسانده بودند، در یزد دستگیر شدند.به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، اواخر سال گذشته، ماموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرد جوانی در یکی از بیمارستان های پایتخت خبر دادند. بدنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت آغاز شد. در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که مرد جوان بعد از درگیری با سه نفر از اراذل و اوباش منطقه با قمه مجروح شده است. او بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود اما شدت خونریزی مرگ مرد جوان را رقم می زند. در ادامه تحقیقات، مشخص شد که مقتول، مدتی قبل از مرگش، به خاطر یک پرونده از مردی شکایت کرده و حکم جلب او را نیز گرفته بود. بدین ترتیب این فرضیه قوت گرفت که متهم برای انتقام جویی چنین نقشه ای را ترتیب داده باشد. با شناسایی هویت عاملان جنایت به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، کارآگاهان جنایی راهی خانه متهمان شدند.اما مردان جنایتکار که از اوباش محل بودند، پس از جنایت متواری شده و پایتخت را ترک کرده بودند. بدین ترتیب به دستور بازپرس دشتبان تصویر و هویت متهمان در اختیار پلیس سایر استان ها قرارداده شد. بررسی ها در این رابطه ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت سرنخی از متهمان فراری در یزد به دست آوردند. آنها پس از هماهنگی های قضایی راهی یزد شده و سه مرد شرور را بازداشت کردند. بازپرس جنایی دستور انتقال متهمان به پایتخت و تحقیق از آنها و مشخص شدن قاتل اصلی را صادر کرد.