آرشیو یک‌شنبه ۸ تیر ۱۳۹۹، شماره ۲۲۴۹۸
جامعه
۱۰

# پرسه در فضای مجازی

با پرسه ای در فضای مجازی با موضوعات مختلفی روبه رو می شویم که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. انتشار این مطالب به معنی تایید همه آنها از سوی کیهان نیست.

انتصاب های پرشائبه

 علی خضریان (نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی): «انتصاب یکی از شرکای کروز(مجموعه خصوصی سهامدار در ایران خودرو) به عنوان مدیرعامل سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری که دارای بخش مهمی از سهام این خودروساز می باشد، شائبه حیف و میل سرمایه های ملی در سال پایانی دولت را ایجاد می کند. جناب روحانی حواسمان به تحولات مسئله دار هست.»

توصیف فلاکت اسرائیلی ها

 آسید: «در وصف بدبختی و فلاکت و بیچارگی اسرائیلی ها همین بس که انفجار ناشی از نشت گاز در مخازن نگهداری سوخت در یک بیابان دور از دسترس را، با دروغ و جو سازی کاذب، به عنوان عملیات موفق و راهبردی معرفی می کنند! این ها البته ثمرات ترس و هراس از وقوع قطعی آن وعده 25ساله است!»

ماله کش کجایی؟

 منصور کاظمی: «ترامپ به افغانستان گفت جهنم! حالا بعضیا یادشون رفته افغانستان قرار بود پس از اشغال توسط آمریکا، آمریکا بشه!... ماله کش کجایی که بیایی ماله بکشی!»

از این موشک تا اون موشک

 مجید دوستدار هم با انتشار این تصویر نوشت: «سمت راستی جنگنده تمام ایرانی کوثره و ساخت عناصر مومن به انقلاب، سمت چپی هم دلار موشکی هست و ساخت دولت مومن به غرب!»

قابل توجه جوانان مومن انقلابی

 زرین نام: «جوانان مومن انقلابی ان شاءالله سخنان امروز رهبر انقلاب و گلایه ایشان از اهانت و ظلم به برخی بزرگان پاکدست قبلی قوه قضائیه رو جدی بگیرند. حضرت آقا فرمودند: حرکت مبارزه با فساد که اکنون در قوه قضائیه به خوبی مشاهده می شود و خود را نشان داده است، از دوره آقای آملی لاریجانی آغاز شد.»

منافقین یعنی...

 کاربری نوشت: «منافقین یعنی: کشتار در بیمارستان امام خمینی شهر اسلام آباد غرب (کرمانشاه) قتل عام، سوزاندن بیماران و مجروحان زنده، رد شدن از روی مردم با تانک و...»

فساد خوب و بد ندارد

 علیرضا زاکانی: «نمی توان فساد اقتصادی را خوب و بد کرد. فاسدان اقتصادی را نباید با تبارگرایی و فرقه سالاری مصونیت بخشید و تحت حمایت مصادر قدرت قرار داد. باید برخورد با مفسدان را از نزدیک ترین افراد به جریانات قدرت شروع کرد تا اثربخش بوده و اسباب پیشگیری را فراهم نماید.»

مراقب باشیم جای جلاد و شهید عوض نشود

 منصور امینی: «نامه نگاری های اخیر جرثومه های اصلاحاتی خطاب به رهبر انقلاب پرده از سناریویی بر می دارد که بر اساس آن می خواهند مشکلات اقتصادی و معیشتی که توسط دولت بی تدبیر مورد حمایت خودشان به وجود آمده است را به گردن کلیت نظام بیندازند. مراقب باشیم چون دهه 60 جای شهید و جلاد را عوض نکنند.»