مدیریت بیهوشی در کیست هیداتید ریه اطفال: گزارش مورد

پیام:
چکیده:
زمینه و هدف
کیست هیداتید شایع ترین بیماری انگلی ریه است و مبتلایان معمولا افراد جوان و مذکر هستند همچنین در بچه ها احتمال درگیری ریه بیشتر است ولیکن پی گیری در تشخیص در سن کم از اهمیت بالایی برخوردار است. اداره جراحی و بیهوشی آن نیاز به شرایط مناسب و پیش بینی و توجه زیادی حین و بعد از عمل دارد و ممکن است همواره برای جراح و متخصص بیهوشی کاری چالش برانگیز باشد.
مورد: در اینجا اداره جراحی و بیهوشی موفق یک مورد کیست هیداتید غول پیکر ریه در یک کودک 8 ساله گزارش می شود.
نتیجه گیری
مدیریت موفق بیهوشی در زمان عمل جراحی کیست هیداتید ریه در اطفال با استفاده از لوله اندوبرونکیال کاف دار وابسته به تجربه و هماهنگی کامل بین بیهوشی و جراح و سرعت عمل هر دو است.
زبان:
فارسی
صفحات:
296 -301
لینک کوتاه:
magiran.com/p1483524 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.