سخن سردبیر

نویسنده:
چکیده:
چالش های موضوع یابی در پژوهش های فلسفه تعلیم و تربیت پژوهش واقعی از مساله یا مشکلی اغاز می شود که محقق با آن مواجه می شود، اما اگر شما کار آموز پژوهش در زمینه فلسفه تعلیم و تربیت(یا هر زمینه دیگر) باشید و هنوز به اندازه کافی به مسایل رشته خود آشنا نشده باشید، بهتر است ابتدا موضوعی را بیابید که مایلید درباره آن پژوهش کنید . تفاوت موضو ع با مساله پژوهش آن است که موضوع کلی تر است و می توان مسایل مختلفی از آن استخراج نمود. فرد آسانتر می تواند تشخیص دهد که به چه موضوعی علاقه داردتا اینکه ابتدا با مساله ای مواجه شود. برای تشخیص این نکته که چه موضوعاتی برای پژوهش در فلسفه تعلیم و تربیت وجود دارد ، به شیوه های مختلفی می توان عمل کرد. یک راه در نظر آوردن فلسفه و تعلیم و تربیت به عنوان دو زمینه مجزا است .
زبان:
فارسی
صفحات:
1 -4
لینک کوتاه:
magiran.com/p1621153 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
با عضویت و پرداخت آنلاین حق اشتراک یک‌ساله به مبلغ 700,000ريال می‌توانید 100 عنوان مطلب دانلود کنید!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی نامحدود همه کاربران به متن مطالب تهیه نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.