راهبردهای مدیریت بیمارستان در طی بیماری همه گیر کووید- 19

پیام:
چکیده:

با گسترش بیماری کووید-19 از چین به دیگر کشورها، کادر پزشکی مراکز ارایه خدمات سلامت برای بیماری های ویژه با چالش شناسایی موارد مشکوک کووید-19 در میان بیماران تب دار با عفونت های تنفسی حاد مواجه شدند. هدف ما در این مطالعه بررسی راهبردهای مدیریت اضطراری بیمارستان در طی بیماری همه گیر کووید-19 بود. در این مطالعه تمامی پژوهش های مرتبط با بیماری کووید-19 و تمامی راهکارهایی که در کشور چین و سازمان بهداشت جهانی مورد استفاده قرار گرفته اند بررسی شده و در نهایت راهکارهای مناسب بیمارستانی برای مقابله با این بیماری بررسی شدند. نتایج این پژوهش برای محیط های تریاژ، درمانگاه های بیماری تنفسی حاد، قرنطینه ی بیمار در محیط های مراقبت از سلامتی، رویه ها و آزمایش ها، کارکنان، ردیابی تماس، سیستم مراقبت از سلامتی و آموزش عمومی (اقدامات غیر دارویی) راهکارهایی را بیان نموده است.

نوع مقاله:
مقاله مروری
زبان:
فارسی
صفحات:
118 -125
لینک کوتاه:
magiran.com/p2135975 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.