روش های بازیافت لاستیک

پیام:
چکیده:
دور ریختن تایرهای مستعمل ماشینی به یک مشکل بزرگ زیست محیطی تبدیل شده است، به ویژه در کشورهای پرجمعیت که از وسایل نقلیه ی موتوری به عنوان روش های اصلی حمل و نقل استفاده می کنند. برای رفع این مشکل باید لاستیک ضایعاتی را بازیافت نمود. بازیافت لاستیک ضایعاتی به دلیل اقتصادی نبودن روش های بازیافت یا آلوده نمودن محیط زیست هنوز به صورت گسترده رایج نیست. در حال حاضر، فرایند اصلی، استفاده از لاستیک ضایعاتی به عنوان crumb (ذره های خیلی ریز لاستیک آسیاب شده) است...
زبان:
فارسی
صفحه:
24
لینک کوتاه:
magiran.com/p366530 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.