آرشیو سه‌شنبه ۲۵‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۲۲۵۶۳
جامعه
۱۰

# پرسه در فضای مجازی

چرا از فضای مجازی رها شده حمایت می کنند؟

 محمد: «دلار 27,000 تومن! سکه 13,000,000 تومن! قیمت خونه سر به فلک! قیمت مایحتاج زندگی روزافزون! و با «پناهیان» و «نوید افکاری» و «حجاب اجباری/اختیاری» و هزار و یک مسئله فرعی و بی ارزش دیگه حواس مردم رو از ستمی که داره بهشون میشه پرت می کنن.»

حکایت توطئه علیه 200 سال تاریخ

 وحید یامین پور: «بحرین 41 ساله و امارات 48 ساله رابطه برقرار کردن با رژیمی که 72 سال سن داره برای توطئه علیه کشوری که کوچکترین درخت زیتونش 200 ساله است!»

حامیان قتل

 حسین صادقی: «تا اینجا تنها قاتلی که مهناز افشار ازش حمایت نکرده قابیل بوده، اونم به خاطر اینکه دقیق نمیدونه قابیل هابیلو کشته یا هابیل قابیل رو؟»

آنها با اعدام مخالف نیستند

 امید حاجی زاده: «میترا استاد را شایسته قتل می دانستند! ولی ندا آقاسلطان را که معلوم نیست توسط چه کسانی به قتل رسید، شهیدش می خواندند! پدری که دخترش را به قتل رساند را واجب القصاص می دانسته ولی برای نوید افکاری، قاتل پدر سه فرزند قد و نیم قد هشتگ اعدام نکنید ترند کردند! آنها با اعدام مخالف نیستند! با اعدام هم کیشان و هم قطارانشان مخالف اند. مانند عالیجنابشان ترامپ! که با اعدام در ایران مخالف است ولی معتقد است قاتل دو افسر پلیس آمریکایی بلافاصله بعد از دستگیری باید اعدام شود!»

مافیای خودرو

 طالبی دارستانی: «علم بهتر است یا ثروت؟! چیزی که در صنعت خودرو مشاهده می شود رانت یک عده قلیل جهت منع ورود ثروت و علم برای خدمت به خلق است. بازار فعلی صنعت خودروی ما در حال اثبات این معناست که رانت بهتر است از علم و حتی از ثروت!»

پیمان رجبی: «وقتی قیمت های امروزی خودروهای انحصاری و بی کیفیت تولید داخل را با خودروهای مدل بالا و با کیفیت خارجی مقایسه می کنیم قطعا وجود مافیای خودرو و انحصارطلبی بیشتر درک می شود. چه کسی باید به این انحصار و مافیا پایان دهد؟»

حجت الله عبدالملکی: «در حالی که مشکلی در قطعه سازی نداریم، رانت و انحصار و محدودیت در تولید خودرو باعث شده این کالای مصرفی به محصولی برای سفته بازی تبدیل شود. راه حل: به همه کسانی که توانایی تولید خودرو دارند اجازه داده شود، مشروط بر اینکه ظرف ده سال حداقل 70درصد محصولشان ایرانی شود.»

هدف جریان تحریف

 حاج حیدر: «همین الان پاشو برو تو خیابون جلو یه داروخونه بپرس چند نفر حتی اسمی از نوید افکاری شنیدن! بعد بپرس چند نفرشون به خاطر تحریم دارویی مشکل کمبود و گرونی دارو دارن! این کارکرد جریان تحریف هست که اولویت های مردم و مملکت رو تو رسانه ها جابجا می کنند.»